Jak schudnąć porady

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
Dosia

Re: Jak schudnąć porady

Post autor: Dosia » 15 maja 2019 17:50

Najlepiej skonsultować się z dobrym dietetykiem. Najpierw jednak może poczytaj sobie informacje.

olkak

Post autor: olkak » 16 maja 2019 12:00

Najlepiej jest oczywiście jeść zdrowe, zbilansowane posiłki i w miarę regularnie. A do tego trochę się ruszać do tego, biegać, albo chodzić na częste, szybsze spacery. Jeśli będziesz się do tego stosować i nie robić odstępstw, to z pewnością uda się osiągnąć rezultaty. Wystarczy się przyzwyczaić, a potem to już pójdzie z górki. Posiłki dietetyczne nie są ani trudniejsze, ani nie wymagają od nas dużej wiedzy i nakładu czasu. Wystarczy używać odpowiednich produktów. Ja np. jako dodatek do obiadu, zamiast frytek czy ziemniaków.

wkowalczyk

Post autor: wkowalczyk » 17 maja 2019 12:00

Przede wszystkim jeść regularnie i dużą cześć czasu przeznaczyć na aktywność fizyczną. Warto także zadbać o zróżnicowaną dietę, która zawierać będzie wiele potrzebnych składników odżywczych, polecam dodać do naszej diety jakieś warzywa i owoce. Ponadto, ruch oraz zdrową i smaczną dietę można bez problemu ze sobą połączyć - nawet wtedy kiedy nie dysponujemy dużymi funduszami. W takiej sytuacji, możemy rozglądać się za promocjami w marketach. Możemy upolować wtedy ciekawe produkty w bardzo niskiej cenie. Przez to nasza dieta może składać się z naprawdę przeróżnych składników, które dostarczą naszemu organizmowi witamin i minerałów.

drakaris

Post autor: drakaris » 31 maja 2019 20:53

W sumie żeby schudnąć, to trzeba ćwiczyć :D. Też miałem z tym duży problem natomiast znajomy polecił mi świetną stronę na której jest pokazane, co trzeba zrobić żeby efektywnie ćwiczyć.

mama89

Post autor: mama89 » 03 cze 2019 07:51

Niewątpliwie najlepiej sprawdza sie sport, w połączeniu ze zdrową dietą najprawde przynosi super efekty. Mój mąż ważył ponad 100kg, tak sie wziął za siebie ze schudnął ponad 15kg, a w duzej mierze przyczynił sie do tego sport. Uwielbia piłke nozną, dlatego zapisał sie na treningi.

MamaAnia

Post autor: MamaAnia » 28 cze 2019 09:25

Polecam ćwiczenia z gumą. Gumy do ćwiczeń drogie nie są a dają możliwość wykonywania wielu dobrych ćwiczeń. Które pomagają w odchudzeniu się. Pozwala ona na wykonanie ćwiczeń fitness, ale tez siłowych, więc to element, który wykorzystany może być na wiele sposób i tylko od nas zależy jak go wykorzystamy. Jest to po prostu taśma, która wykonana jest z materiału sztucznego.

Możecie dostać bez problemu w sklepach online.

W sieci natomiast jest masa przykładowych ćwiczeń. Sama nie mam czasu chodzić na siłownie stacjonarnie tak wiec wykonuję takie ćwiczenia sama w domu.

militarka

Post autor: militarka » 16 lip 2019 22:01

ja od niedawna jestem na diecie, bylam u dietetyka, stwierdzilam ze tak bedzie najlepiej i najbezpieczniej, nie ma co kombinowac na wlasna reke, nie kazda dieta jest dobra dla wszystkich, a tak to mam pewnosc, ze wszystko pode mnie :) tym bardziej sie ciesze, bo juz zrzucilam kilka kilogramow :) pani Elzbieta Horba jest naprawde dobra w tym co robi, a poza tym pracuje z pasja i zaraza optymizmem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”