Jak schudnąć porady

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
Dosia
Posty: 95
Rejestracja: 24 cze 2018 15:05

Re: Jak schudnąć porady

Post autor: Dosia » 15 maja 2019 17:50

Najlepiej skonsultować się z dobrym dietetykiem. Najpierw jednak może poczytaj sobie informacje, które widnieją na tej stronie https://kcalmar.com/blog/ . Jest tu wszystko, co potrzeba dla zachowania zdrowia i pięknej figury. Cała baza wiedzy niezbędnej do zadbania o idealną sylwetkę. Proponuję jednak robić to pod kontrolą specjalisty.

olkak
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2018 16:03

Re: Jak schudnąć porady

Post autor: olkak » 16 maja 2019 12:00

Najlepiej jest oczywiście jeść zdrowe, zbilansowane posiłki i w miarę regularnie. A do tego trochę się ruszać do tego, biegać, albo chodzić na częste, szybsze spacery. Jeśli będziesz się do tego stosować i nie robić odstępstw, to z pewnością uda się osiągnąć rezultaty. Wystarczy się przyzwyczaić, a potem to już pójdzie z górki. Posiłki dietetyczne nie są ani trudniejsze, ani nie wymagają od nas dużej wiedzy i nakładu czasu. Wystarczy używać odpowiednich produktów. Ja np. jako dodatek do obiadu, zamiast frytek czy ziemniaków jak kiedyś wybieram taką kaszę http://melvit.pl/trendy-farsz-kasza-gry ... yby-300-g/. Polecam, bo to najlepszy sposób na widoczne i trwałe efekty. :)

wkowalczyk
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2018 14:33

Re: Jak schudnąć porady

Post autor: wkowalczyk » 17 maja 2019 12:00

Przede wszystkim jeść regularnie i dużą cześć czasu przeznaczyć na aktywność fizyczną. Warto także zadbać o zróżnicowaną dietę, która zawierać będzie wiele potrzebnych składników odżywczych, polecam dodać do naszej diety jakieś warzywa i owoce. Ponadto, ruch oraz zdrową i smaczną dietę można bez problemu ze sobą połączyć - nawet wtedy kiedy nie dysponujemy dużymi funduszami. W takiej sytuacji, możemy rozglądać się za promocjami w marketach. Gazetka kauflanda (np. https://www.kaufland.pl/oferta/aktualny-tydzien.html) będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. Możemy upolować wtedy ciekawe produkty w bardzo niskiej cenie. Przez to nasza dieta może składać się z naprawdę przeróżnych składników, które dostarczą naszemu organizmowi witamin i minerałów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”