Jak schudnąć porady

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
opiekunka

Jak schudnąć porady

Post autor: opiekunka » 28 mar 2019 12:46

Może wiecie jak schudnąć, może dacie jakieś porady. Ja próbuję już wszystkiego i nic nie daje rady. Może ktoś coś podpowie?
Biznes forum

konna1

Re: Jak schudnąć porady

Post autor: konna1 » 08 kwie 2019 15:41

Ćwiczenia i zbilansowana dieta, a nie jakieś głodówki.

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » 10 kwie 2019 19:05

U mnie fajnie zadziałała opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i co ważniejsze regularnie a to bardzo pomaga w odchudzaniu;)

zrzucbrzuch

Post autor: zrzucbrzuch » 11 kwie 2019 09:46

Mnie zdecydowanie pomogłą dieta z Fabryki Siły. Dzięki niej udało mi się schudnąć 8kg. Posiłki są fajne i po domowemu. Dieta jest układana specjalnie pod nas na podstawie pomiarów i wypełnionej przez nas ankiety.

JoannaKr89

Post autor: JoannaKr89 » 13 kwie 2019 13:50

Fabryka siły ma bardzo monotonne diety.
Przede wszystkim jeśli chcesz schudnąć musisz skupić się na dwóch rzeczach: ujemny bilans kaloryczny i ruch. Ważna jest ogólna aktywność w ciągu całego dnia, jeśli poćwiczymy sobie przez godzinkę, a potem będziemy cały dzień siedzieć, to nie spodziewajmy się super efektów. Staraj się wdrożyć ruch gdzie tylko się da- np. wróć z pracy pieszo, czy pójdź pieszo na zakupy zamiast jechać autem.
Druga sprawa to ujemny bilans- czyli dieta. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego ile zjada kalorii, dlatego dobrze skonsultować to z kimś kto się zna. Moja koleżanka ostatnio powiedziała mi, że sprawdziła jej się dieta online, poszukaj więc sprawdzonych rozwiązań.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 16 kwie 2019 15:10

Dieta plus ruch, to nie jest jakiś sekretny przepis, choć dobrze wiem, że czasem jest bardzo trudno wytrzymać w swoim postanowieniu. U mnie najtrudniej jest z dietą, nie mam na nią zupełnie czasu. Dlatego też zastanawiam się nad opcją, czyli cateringiem dietetycznym. To z pewnością sporo by mi ułatwiło :)

Mizandra

Post autor: Mizandra » 18 kwie 2019 23:17

Jak chcesz schudnąć ale nie masz czasu lub ochoty chodzić na siłownię to odwiedź ten sklep i kup sobie wioślarza. Idealny produkt do ćwiczeń w domu który da świetne efekty. Polecam się zapoznać.

sylvia

Post autor: sylvia » 03 maja 2019 08:14

Po pierwsze zdrowa oraz dobrze zbilansowana dieta
Po drugie ćwiczenia fizyczne - dobrze będzie na pewno zapisać się na siłownie oraz niech ćwiczenia dobierze trener, w takim przypadku ich efektywność będzie o wiele wieksza.

Jeśli jednak macie problemu z pozbyciem się cellulitu czy tłuszczu z określonej okolicy ciała, polecam zastanowić się nad jakimś zabiegiem... Sama wybrałam się na endermologię, z którego to zabiegu jestem bardzo zadowolona

efekty bardzo dobre
sam zabieg trochę nieprzyjemny ale mogłam się przyzwyczaić
jak również działanie o wiele lepsze niż w przypadku bańki chińskiej, na którą chodziłam wcześniej

mokka

Post autor: mokka » 09 maja 2019 15:03

konna1 pisze:
08 kwie 2019 15:41
Ćwiczenia i zbilansowana dieta, a nie jakieś głodówki.
Dokładnie tak, a najlepiej iść od razu do dietetyka w Panaceum https://panaceum-waw.pl/oferta/dietetyka/ bo tam masz w ramach pakietu konsultację wstępną, robią badania, ustalają też profil metaboliczny i dopiero dobierają dietę, masz w tym pakiecie też wizytę kontrolną

drakaris

Post autor: drakaris » 12 maja 2019 16:11

Odchudzam się i nie wyobrażam sobie wysokokalorycznych dań z dodatkami. Używam na przykład ketchupu Kotlin, który ma aż 60% mniej zawartości kalorii!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”