Odchudzanie po ciąży

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
MamaAnia

Re: Odchudzanie po ciąży

Post autor: MamaAnia » 14 paź 2019 08:44

A ja mam juz 13 kg na minusie, ale walczę dalej, zostało jeszcze 6 kg. Odstawiłam cukier, fast foody, tluste potrawy. Pije duzo wody, ziołowe herbaty, do tego regularne posiłki co około 3h. Ćwiczę wieczorami. Jesli masz fb, to napisz na priv, dam Ci namiar na grupe, gdzie razem z innymi dziewczynami odchudzamy i motywujemy sie.....

Z zabiegów polecam natomiast endermologię. Bardzo dobrze usuwa cellulit, polecam tylko dobrze wybrac gabinet, na taki w którym będziecie mieli odpowiednie urządzenia do wykonywania zabiegu.

Arletta89

Post autor: Arletta89 » 28 paź 2019 23:49

Z całą pewnością po ciąży trudno jest powrócić do formy. No, ale z dobrze dopasowaną dietę oraz ćwiczeniami na pewno uda nam się osiągnąć sukces. Wiadomo, że będziesz mieć ograniczony czas przy dziecku, ale możesz sobie ułatwić życie i zdecydować się na catering dietetyczny. Wtedy już jedną rzecz będziesz mieć z głowy i będziesz mogła zająć się ćwiczeniami.

karolina88

Post autor: karolina88 » 30 paź 2019 11:29

Jak nie jesteście bardzo cierpliwe jeżeli chodzi o zrzucenie zbędnych kilogramów, to ja wam moge powiedzieć, że bardzo ale to bardzo fajnie działa mezoterapia na tego typu problem sama robiłam właśnie w Katowicach w klinice Dermed i nie wstydzę sie teraz wyjść w bikini

Rudolf

Post autor: Rudolf » 04 lis 2019 22:03

Musisz przede wszystkim jeść dużo owoców i warzyw. Na pewno znajdziesz to w solidnym pakiecie cateringowym.
wbiłam rękę w jego zmasakrowaną klatkę piersiową pod mostkiem i szarpnęłam w górę. Oto najkrótsza droga do serca mężczyzny.

tobołek

Post autor: tobołek » 16 gru 2019 16:16

mi bardzo pomógł gabinet, chodzę regularnie od 6 miesięcy i wreszcie widzę efekty. To miejsce, gdzie leczą holistycznie - dietetyk, psychodietetyk . Jeden zajmuje się głową a drugi ciałem i dzięki temu są efekty.

Sansa90

Post autor: Sansa90 » 16 gru 2019 21:48

Wystarczy obciąć trochę kalorie i węglowodany i zacząć się ruszać.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 16 gru 2019 21:54

Masz rację, że to wystarczy. Tylko trzeba chcieć to zrobić, a nie każdy chce. Potem są jakieś tabletki na odchudzanie, które pewnie za zdrowe też nie są, a po co to wszystko?
Biznes forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”