Odchudzanie po ciąży

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
zofialipska

Re: Odchudzanie po ciąży

Post autor: zofialipska » 06 sie 2018 16:13

polecam skorzystac z usług dietetyka. Dla mam świetną opcją jest dieta online - bez wychodzenia z domu, a kontakt z dietetykiem jest wedle potrzeby. Po ciąży ciężko jest zrzucic nadprogramowe kilogramy, a jeśli jeszcze do tego sie karmi to nie widze innego dobrego rozwiązania, żeby dzieco czy organizm mamy na tym nie ucierpiał wyjaławiając się

korisnilson

Post autor: korisnilson » 07 sie 2018 12:52

Dietetyk pomaga?

Mannia

Post autor: Mannia » 21 sie 2018 10:25

Najlepszy pomysł to skorzystanie z pomocy dietetyka. Mi na przykład udało się wygrać ze zbędnymi kilogramami po ciąży, jednakże bez pomocy specjalisty się nie obyło. Mój wybór padł na warszawską poradnię dietetyczną Eat Fit, dzięki której wróciłam do "stanu sprzed ciąży" a co najważniejsze prezentuje się zdrowo. Polecam każdemu taki ruch!

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 17 wrz 2018 21:05

Odchudzanie po ciąży to niełatwa sprawa. Sama coś o tym wiem, przestaję powoli karmić i próbuję różnych diet, a skutek, no powiedzmy delikatnie, że nie jest zadowalający. Myślę nad tym, czy nie pakiet dieta + trening będzie pomocny w moim przypadku. Najpierw chciałabym samą dietą odciążyć troszkę stawy i serce, a potem stopniowo wprowadzać aktywności fizyczne. Co myślicie o takim wyjściu? Warto, cz lepiej od razu na głęboką wodę się rzucić?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 07 paź 2018 16:48

Moja siostra po ciąży jak zaczeła sie odchudzać tak dość restrykcyjnie to nabawiła sie hemoroidów wiec nie wiem czy jest to dobry pomysł jeżeli chcesz szybko tracić wagę, na szczęscie lekarz polecił jej wtedy ten lek hemorend i siostra dość szybko pozbyła sie swojego problemu, jednak was przestrzegam przed szybkim zrzucaniu z wagi zaraz po ciązy bo jest to tragiczne w skutkach.

MamaKamka

Post autor: MamaKamka » 30 sty 2019 15:24

Ja po swojej ciąży bardzo długo dochodziłam do siebie, wprawdzie miałam robioną cesarkę ale i tak źle to zniosłam. Do kondycji fizycznej wróciłam dopiero po 6-7 miesiącach po porodzie. Nie wspominam tego czasu za dobrze. Największym problemem była spora i brzydka blizna po cięciu. Próbowałam wielu różnych sposobów aby zmniejszyć widoczność blizny, niestety bezskutecznie. Gdy mój Mały miał już 1,5 roku postanowiłam nie męczyć się dłużej tylko udać się do lekarza. Ogólnie teraz podchodzę do większości tego typu tematów, że jednak należy w pierwszej kolejności zgłosić się do lekarza niź kombinować na własną rękę bezskutecznie.

sylvia

Post autor: sylvia » 03 maja 2019 08:19

No ja miałam najwiekszy problem z pozbyciem się tłuszczu z okolic brzucha oraz ud. Schudlam po ciązy dość szybko jednak te dwie okolice bardzo mnie martwiły. Nie jestem osobą gruba ale jednak brzuch mi wystawał i musiałam nosić luźne bluzki. Odpadało u mnie nałożenie na siebie jakiejś obcisłej bluzeczki....

Zdecydowałam się na liposukcję body jet
jest to bezpieczniejsza forma liposukcji
nie wymaga tak długiej rekonwalescencji
i osobiście widziałam wielką różnicę na plus

Wykonywałam w klinice w Katowicach.

milena.ostrowska

Post autor: milena.ostrowska » 24 lip 2019 09:01

Po pierwszej ciąży ciężko bardzo było mi zgubić kilogramy. W sumie chyba każda pierwsza ciąża jest ciężka, w końcu to dla nas coś nowego :) Nawet wtedy do końca nie wiedziałam, jakie są objawy ciąży, takie pierwsze, więc za każdym razem, gdy tylko coś mnie zabolało, albo zemdliło, to od razu leciałam do łazienki robić test :D Przy drugim dziecku było już prościej ;)

Anita94

Post autor: Anita94 » 11 sie 2019 01:45

Ważne, żeby nie dopuścić do kumulacji wagi po kilku ciążach, bo wtedy jest naprawdę ciężko. Ale da się wszystko, trzeba jedynie rozsądna dietę z deficytem kalorycznym, sporo ruchu i dobre nastawienie

Mannia

Post autor: Mannia » 26 wrz 2019 16:08

Zalecam pomyśleć nad zabiegiem liposukcji - body jet. Jest to znakomity sposób na wymarzoną figurę, bez użycia skalpela! Wspomniany zabieg zrealizował dla mnie lekarz Michał Chalcarz z Bydgoszczy. Ten specjalista od medycyny estetycznej bardzo poważnie podszedł do tematu, czego efektem jest niebywała i piękna sylwetka!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”