zdrowe odżywianie się

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
roputek

Re: zdrowe odżywianie się

Post autor: roputek » 05 gru 2018 16:30

Ja lubie od czasu do czasu zamówić coś na glodny.pl - jestem osobą, która ceni sobie wygodę i nie zawsze jest czas i ochota na to, żeby gotować :D Natomiast w tym serwisie można też znaleźć zdrowsze potrawy niż w fast foodach :)

magoszkaTTR
Kontakt:

Post autor: magoszkaTTR » 25 lut 2019 15:17

Dieta jest dla mnie wyzwaniem od dłuższego czasu. Ponieważ samodzielne dbanie o posiłki, odpowiednią kaloryczność oraz ich wartości odżywcze zdecydowałam się na skorzystanie z profesjonalnych usług. Ja wybrałam dietę paleo, bo byłam ciekawa jak mi podpasuje taki sposób żywienia. Myślę, że za jakiś czas spróbuję innej diety - to świetny sposób aby schudną lub utrzymać wagę po diecie, a także ciekawa alternatywa dla rozszerzenia swoich kulinarnych znajomości;) Kto próbował diety pudełkowej? Jakie są wasze wrażenia?

Kabieters

Post autor: Kabieters » 27 lut 2019 09:08

Jeśli chcesz iść na dietę i się zdrowo odżywiać to wiedza jest niezbędna.

Kabieters

Post autor: Kabieters » 27 lut 2019 09:46

Zobacz na swiatdietetyki.pl, tutaj jest dużo ciekawych porad odnośnie trzymania diety oraz tego jakie metody stosować zeby jak najdłużej utrzymać dietę.

olkak

Post autor: olkak » 27 lut 2019 10:32

Warto też podczas zdrowego odżywiania wiedzieć, jakie produkty posiadają jakie właściwości. Np. nie wszyscy wiedzą, że niektóre składniki wpływają bardzo korzystnie na nasze zdrowie. W sieci jest sporo artykułów na ten temat, więc warto się zagłębić w tą tematykę.

ida.marcowa

Post autor: ida.marcowa » 21 mar 2019 16:22

A catering dietetyczny? To jest przecież zbilansowana dieta, pełnowartościowa, można się zdać na takie odżywianie i osiągać swoje cele, a równocześnie mieć pewność, że jest to po prostu zdrowe. Wg mnie ma to sens.

Roman77

Post autor: Roman77 » 23 mar 2019 14:14

Oczywiście, to bardzo ważna kwestia. W końcu jeśli podejdziecie do tematu w odpowiedni sposób, to okaże się, że pracując całymi dniami, też można się odchudzać. Z pomocą przychodzą w takich sytuacjach cateringi dietetyczne. Dzięki temu o wiele prościej chudnąć, szczególnie w tak przyjemny sposób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”