Odpowiednia dieta

Chcesz schudnąć, chcesz przytyć, a może masz pytania na które odpowiedzą Tobie specjaliści?
olkak

Re: Odpowiednia dieta

Post autor: olkak » 27 lut 2019 10:35

Ja zdecydowanie wolę gotować sobie sama, niż korzystać z cateringów, jednak zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma na to czas i ochotę.

ida.marcowa

Post autor: ida.marcowa » 21 mar 2019 16:14

Dobrą opcją jest catering dietetyczny, czyli dieta, którą dostajesz na cały dzień, 5 posiłków, zdrowych i zbilansowanych i dostosowanych do Twoich preferencji żywieniowych. Na takiej diecie ma się pewność, że je się zdrowo, no i oczywiście regularnie.

Mizandra

Post autor: Mizandra » 30 mar 2019 22:16

Co do diety to też uważam że dieta pudełkowa daje efekty i warto spróbować taką opcję. Na pewno lepsze to niż faszerowanie się chemią.

Darka92

Post autor: Darka92 » 28 kwie 2019 15:26

Dużo osób poleca dietę pudełkową czy catering, niewiele osób chyba jednak zdaje sobie sprawę jaki to jest koszt. Jeśli ktoś ma rodzinę i gotuje dla kilku osób, to raczej nie wykroi w budżecie dodatkowego "tysiaka" na dietę dla samego siebie. Może to i dobra opcja dla singli- dla mnie jednak wciąż za droga. Wolę wydać raz pieniądze na dietetyka, który obliczy mi ilość kalorii i ułoży przykładową dietę, potem można sobie to modyfikować pod siebie. Tym bardziej, że wiele jest blogów, gdzie są przepisy z wyliczoną kaloryką.

cholak008

Post autor: cholak008 » 02 maja 2019 09:57

Polecam zmianę ziemniaków na te niskokaloryczne. A efekty znacznie przerosną Wasze oczekiwania! Ziemniaki niskokaloryczne smakują równie dobrze a co najważniejsze pozwalają zgubić zbędne kilogramy. I to bez strat w smaku!

anieszka

Post autor: anieszka » 04 cze 2019 12:13

Jeśli nie masz czasu na gotowanie a chcesz się zdrowo odżywiać pomyśl o cateringu dietetycznym. Z tego co widziałam to do wyboru jest kilka rodzajów diet o różnej kaloryczności. Moja znajoma z pracy zamawia sobie posiłki od Catering Figaro w Ząbkach. I zawsze wszystko świetnie pachnie i podobno tak samo smakuje

annia00

Post autor: annia00 » 26 lip 2019 16:21

Cześć, planuję zacząć przywiązywać większą wagę do tego, co jem, stąd moje pytanie, jakie tłuszcze do smażenia postawić w swojej diecie? Macie jakieś sprawdzone rodzaje, marki itp.? Chętnie przyjmę jakieś rady i wskazówki :D

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 09 sie 2019 00:01

No to sprawdź sobie jeszcze portal naturalmedica, gdzie znajdziecie wiele przydatnych porad oraz informacji na temat diety i nie tylko. Ja staram się tego pilnować i od czasu do czasu zaglądam na ich stronę żeby poczytać o nowościach jakie się pojawiły i które może również mi uda się wprowadzić do swojej codzienności. Po prostu fajnie miejsce dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dietetycy”