Wartościowe kursy i szkolenia

Tutaj możecie zaproponować kursy, szkolenia, działania, które służą podnoszeniu naszych kwalifikacji.
Roberto

Wartościowe kursy i szkolenia

Post autor: Roberto » 28 mar 2019 11:05

W jakich wartościowych kursach i szkoleniach ostatnio uczestniczyliście? Wiadomo, warto się kształcić i uzupełniać swoją wiedzę.

Bingla

Re: Wartościowe kursy i szkolenia

Post autor: Bingla » 29 mar 2019 11:41

Jest naprawdę wiele tego typu szkoleń. Zdecydowanie warto brać w nich udział.

Makaron

Post autor: Makaron » 29 mar 2019 20:50

Myślę, że w takich, które pozwalają zdobyć wiedzę nie tylko dotyczącą pracy, ale też życia codziennego np. zarządzanie czasem. To umiejętność, której brakuje wielu z nas. Sama wzięłam w nim udział i wyciągnęłam wiele wniosków, które stosuję obecnie w swoim domu.

mamaja

Post autor: mamaja » 09 kwie 2019 09:50

Ja pracuję w księgowości więc dla mnie takimi wartościowymi kursami będą te związane z księgowością, podatkami itd. Bardzo lubie te organizowane przez panią Niziołek. Na co dzień prowadzi rodzinne biura doradztwa podatkowego, działają na rynku już ponad 20 lat. Ma doświadczenie i ogromną wiedzę, którą dzieli się w bardzo przystępny sposób.

Kaasia

Post autor: Kaasia » 15 kwie 2019 12:40

Wartość kursy czy szkolenia zależy od tego co porobimy, z jakiego zakresu chcemy się podszkolić lub czego nauczyć. Zazwyczaj poszukiwane są uprawnienia zawodowe, czyli kursy powiązane ze swoją branżą czy zawodem. Są to między innymi uprawnienia zawodowe gazowe i uprawnienia zawodowe elektryczne.

rejs55

Post autor: rejs55 » 16 kwie 2019 18:32

W kosmetycznym świecie, szkolenia to podstawa! Dlatego warto podążać za trendami i czerpać z tego wiedzę, całymi garściami. W centrum szkoleniowym Beauty Lux w Warszawie, dostaniesz taką możliwość. Dostępny u nich kurs makijażu wyjściowego jest świetny, ponieważ nabierzesz umiejętności podstawowych, ale również zdobędziesz doświadczenie w kilku rodzajach makijaży. :)

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 30 kwie 2019 23:14

A czy któraś z Was brała może udział w kursach organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group? Widziałam ostatnio ich ofertę i bardzo pozytywnie mnie ona zaskoczyła, bo mają tam do wyboru aż kilkadziesiąt różnych szkoleń i kursów. Jak sądzicie, na które z nich najbardziej warto się zapisać?

maros

Post autor: maros » 16 cze 2019 19:32

Sporo ciekawych kursów znajdziecie w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Łodzi. Sa tam kursy administracyjno- biurowe, na wózki jezdniowe, BHP. Poziom maja tam bardzo dobry, kuzyn korzystał z ich kursu i zadowolony. Po szczegóły odsyłam na stronę.

malutka15

Post autor: malutka15 » 16 lip 2019 14:26

Każdy kurs czy szkolenie ma sens. Odpowiednio dobrany pozwala poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Firma Movuto organizuje szkolenia dla ludzi związanych z rehabilitacją i fizjoterapią. W kilku miastach w Polsce prowadzi zajęcia ucząc nowych technik i metod rehabilitacji. Może zainteresuje Was kurs https://www.movuto.pl/intensywny-kurs-m ... ich-poznan , może warto spróbować.

Arletta89

Post autor: Arletta89 » 21 lip 2019 23:48

Przede wszystkim to powinno się wybierać dla siebie szkolenia potrzebne i w takich miejscach w których rzeczywiście nas dobrze wyszkolą. Jeżeli chodzi o szkolenia w krakowie to najlepiej postawić na Altkom Akademię. Najwyższa jakość ich usług została potwierdzona nawet przez audyt planowy przeprowadzony przez PARP.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kursy i szkolenia”