Sposoby na stres, wypalenie i brak pewności siebie

Tutaj możecie zaproponować kursy, szkolenia, działania, które służą podnoszeniu naszych kwalifikacji.
Aga11

Re: Sposoby na stres, wypalenie i brak pewności siebie

Post autor: Aga11 » 04 lut 2019 09:38

Jeżeli czujecie się wypaleni to znak, że za dużo pracujecie. Odpoczywać też trzeba umieć, nie można się zaharowywać. Znajdźcie coś zupełnie niezwiązanego z waszą pracą, co pozwoli wam odpocząć. Ja często oglądam memy w internecie, dzięki czemu jestem wyluzowana i umiem się odprężyć. Śmiech jest ważny.

mama_monia

Post autor: mama_monia » 14 lut 2019 18:42

Moim zdaniem wypalenie i brak pewności siebie najlepiej wyeliminować uczestnictwem w różnego rodzaju szkoleniach rozwojowych. Nie od dziś wiadomo, że kursy są najskuteczniejszym sposobem na edukację, samorozwój i pewność siebie. Wszystko zależy od branży w jakiej pracujesz. Ja pracuje w branży marketingowej, która nieustannie się rozwija więc konieczne są profesjonalne szkolenia z marketingu przynajmniej raz na jakiś czas. Warto zagłębić się w tematykę szkoleń, bo można dużo na tym zyskać.

Awatar użytkownika
jegowy

Post autor: jegowy » 16 lut 2019 15:52

Musisz znać swoją wartość, a żeby ją znać musisz ją mieć, a żeby ją mieć korzystaj ze wszystkich szkoleń jakie mogą przydać Ci się w Twojej pracy czy życiu. Polecam Ci firmę https://www.szkolenia-semper.pl/, która bardzo indywidualnie podchodzi do każdego z kursantów.

Agata18

Post autor: Agata18 » 20 lut 2019 10:35

Trafiłam ostatnio na artykuł na temat naparu z rośliny zwanej pieprz metystynowy. Podobno ma super działanie uspokajające. Kiedyś w jakimś programie podróżniczym własnie o tym słyszałam, że mieszkańcy wysp właśnie takiego naparu używają. Zagłębiłam się w temat i znalazłam nawet sklep w Polsce gdzie można kupić ten specyfik i myślę,że warto się pokusić. Ciekawe informacje na ten temat można znaleźć na www.kavasklep.com ja spróbuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kursy i szkolenia”