Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 11 paź 2018 13:38

Na globalnych rynkach duże spadki, co niektórzy wieszczą krach. Ja bym był ostrożny w tych przepowiedniach odnoszących się do rynków globalnych. Mam nadzieję, że to na Seninusa nie będzie oddziaływało. W końcu to jest spółka surowcowa i tutaj powinny inne rzeczy też mieć znaczenie.

Roberto

Post autor: Roberto » 29 paź 2018 07:56

Ciekawe co przyniesie nowy tydzień. Dzisiaj poniedziałek, według mnie będzie bez wzrostów czy upadków, ale się zobaczy?

Roberto

Post autor: Roberto » 26 gru 2018 20:09

Spółka spadła chyba na dno. Ja się nie przejmuję, akcje mam i je trzymam. Od jutra przewiduję rajd na północ, bo się pokazała już pomyślna wiadomość, że podpisali umowę na sprzedaż gazu w Rumunii. Oj będzie spory odpał, ciekawe jak duży?

Roberto

Post autor: Roberto » 07 sty 2019 17:49

Coraz wyżej się wspinamy. Wiadomo, nie będzie wzrostów gwałtownych, zwykle po takich wzrostach bywają spadki, ale do przodu jak czołg, którego trudno powstrzymać.

Roberto

Post autor: Roberto » 01 mar 2019 19:48

Nareszcie coś się dzieje. Moduł, choć tylko jeden dotarł na miejsce przeznaczenia. Kurs od rana do góry, potem ktoś sprzedał sporo akcji i poszło w dół. Według mnie to gra, ale nie dam się w nią wciągnąć. Stopniowo dokupuję akcję i wierzę, że moja gra jest właściwa. Wiadomo, giełda to spekulacja, albo ktoś ciebie, albo ty kogoś. Takie gierki są na początku dziennym. Można blefować, zaniżać kurs, ale jak okaże się, że spółka przynosi dochody to nic nie da. Inni akcjonariusze wywindują do góry.

Roberto

Post autor: Roberto » 22 mar 2019 17:03

Drugi moduł też już dawno jest na miejscu. W międzyczasie dodrukowano trochę akcji, po to aby spłacić zaciągnięty kredyt. Cóż robić, jak kasy nie ma na koncie? Ja jednak jestem optymistą. Sądzę, że moduły już zostały podłączone i teraz tylko czekamy na możliwość sprzedaży. Powinno to nastąpić lada moment, a wówczas to już tylko północ przed nami i wzrosty. Kurs jest obecnie stosunkowo niski, powinno być potężne odbicie. Akcjonariusze ci drobni przecież na to czekają. Trochę może ten scenariusz popsuć ceny urzędowe hurtowe w Rumunii, które są stosunkowo niskie. Zobaczymy ja jestem jak zwykle optymistą i stopniowo kupuje nowe pakiety akcji. Zobaczymy co z tego będę miał? A Wy jak sadzicie, Serinus Energy to dobra inwestycja?

Roberto

Post autor: Roberto » 25 mar 2019 21:33

Dzisiaj mały wzrost, ale każdy chyba mający akcje tej spółki nie czeka na taki wzrost. Tutaj będzie start do góry, sądzę, że spektakularny. Spółka tak długo spadała, trend się pomału odwraca, więc chyba warto teraz kupić aukcje Serinusa?

Roberto

Post autor: Roberto » 28 mar 2019 09:58

Na giełdzie trzeba się znać, ja się za dużo nie znam, tak do końca nie rozumiem mechanizmów funkcjonowania. Wiadomo, ci co już siedzą wiele lat widzieli sporo. Ja siedzę cicho i nie poddaję się emocją. Kurs Serinusa jest na dole, widocznie ci wielcy tak nim sterują i chcą na kursie jeszcze zarobić i kupić trochę przy okazji akcji za psie pieniądze. Typowe kapitalistyczne podejście i dobrze, w końcu giełda to ostoja kapitalizmu. Sam jestem ciekaw jak mój upór trzymania akcji zadziała, czy wyjdę kiedyś na swoje? Obecny kurs to 0,6480 zł.

Roberto

Post autor: Roberto » 06 kwie 2019 14:17

Jak na tą chwilę to nic się nie dzieje. Jakieś plotki odnośnie wznowienie produkcji w Tunezji, ale żadnych konkretów. Dlatego też notowania ani drgnęły, ani w dół, ani do góry. Co dalej, to zobaczę, tyle mam akcje Serinus Energy, więc będę je trzymał.

Roberto

Post autor: Roberto » 15 kwie 2019 10:03

Coś długo trwa ten marazm. Żadnych konkretnych wiadomości od spółki. Już chyba czas na jakieś postępy. Rumunia pewnie już czeka, strajki też zostały w Tunezji opanowane. Teraz czas na wzrosty, po dziesięciu lat przecen.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”