W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
maros

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Post autor: maros » 25 maja 2019 02:08

Ja mogę doradzić bardzo dobre biuro nieruchomości z Gdyni jagielska.com.pl Super podejście do klienta, zaangażowanie, ciekawe oferty a do tego to również firma ubezpieczeniowa, więc korzystnie możecie się ubezpieczyć (przy kupnie mieszkania ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych gratis). Ja jestem zadowolony, że udało mi się na nich trafić.

zdetka

Post autor: zdetka » 29 maja 2019 15:31

Zdecydowanie jest to kwestia indywidualna, jednak jeśli mam być z wami szczera, to mnie bardzo podobają się inwestycje w Trójmieście. W szczególności jeżeli chodzi o mieszkania pod klucz. Według mnie to świetna opcja dla osób, którym zależy na szybkiej przeprowadzce.

Mannia

Post autor: Mannia » 18 lip 2019 08:21

Bez względu na miasto, pomoc jak i wsparcie ze strony kancelarii notarialnej może być konieczne.

aniakowalikkk

Post autor: aniakowalikkk » 20 lip 2019 19:56

Moim zdaniem w Warszawie. Stolica, centrum biznesowe, edukacyjne, z wynajmem problemu nie będzie na pewno. Poza tym buduje się dużo, można znaleźć fajne mieszkanie w dobrej lokalizacji, które się świetnie będzie wynajmowało. Z ciekawych inwestycji polecam Apartamenty Nowy Marysin dewelopera APM Development.

ajaleili

Post autor: ajaleili » 18 sie 2019 14:22

Myślę, że warto pomyśleć o stolicy. Nie będzie problemu z wynajmem, cena także będzie trzymać stały poziom.

graz84

Post autor: graz84 » 25 wrz 2019 19:01

aniakowalikkk pisze:
20 lip 2019 19:56
Moim zdaniem w Warszawie. Stolica, centrum biznesowe, edukacyjne, z wynajmem problemu nie będzie na pewno. Poza tym buduje się dużo, można znaleźć fajne mieszkanie w dobrej lokalizacji, które się świetnie będzie wynajmowało. Z ciekawych inwestycji polecam Apartamenty Nowy Marysin dewelopera APM Development.
Pełna zgoda! Warszawa to najlepszy wybór. Co prawda mieszkania kosztują czasem ciut więcej niż w mniejszych miastach (choć moim zdaniem różnice się zacierają akurat w tym względzie), ale i wynajem jest droższy. A deweloper APM Development to solidna firma, od lat działają i można być pewnym ich solidności.

mokka

Post autor: mokka » 29 wrz 2019 09:06

Jak chcesz kupić mieszkanie w Warszawie z wykończeniem pod klucz to najlepiej rozejrzyj się na osiedlach które buduje Atal, oni mają najlepszą ofertę i duży wybór wysokiej jakości materiałów

aldonisa

Post autor: aldonisa » 29 wrz 2019 14:40

kewlar

Post autor: kewlar » 01 paź 2019 20:42

Myślę, że Kraków - to miasto z duszą, nie znudzi się nikomu a mieszkania także te na wynajem mają niezłe branie, zobacz sobie na http://www.lux-home.com.pl/oferty - ciekawe i dla każdego. Można u nich tez zgłosić własną nieruchomość na wynajem i szybko znaleźć zainteresowanego.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 09 paź 2019 18:05

To już pytanie do Was, co najbardziej się dla Was liczy podczas planowania życia w danym mieście. Faktycznie Kraków jest ciekawym miejscem do mieszkania, w którym sporo się dzieje na co dzień. Na przykładzie takich portali jak https://cowkrakowie.pl dobrze widać, jak bardzo tętni życiem to miejsce. Wiele osób uwielbia taki klimat :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”