W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
edwinP

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Post autor: edwinP » 24 kwie 2019 18:18

Ja podrzucę jeszcze namiary na dobrego notariusza, zawsze się taki przyda. U nas się sprawdził wielokrotnie notariuszcebulski.pl. Bardzo dobry, kompetentny notariusz i miły człowiek. Nie przesadza z wysokością taksy.

Pati888

Post autor: Pati888 » 29 kwie 2019 11:55

Ale kupno mieszkania moim zdaniem powinno zależeć od naszego miejsca pracy itd. No przede wszystkim od tego. Chyba, ze mamy jakieś mieszkanie wypoczynkowe.

mamunia

Post autor: mamunia » 29 kwie 2019 13:02

W dużych miastach jest dość sporo mieszkań i jak jeszcze dostanie się je w dobrej cenie to można mieć świetną nieruchomość.

anja87

Post autor: anja87 » 30 kwie 2019 14:44

Hmm, ciekawe pytanie. Gdzie warto? Chyba, że ktoś rozważa zakup jako inwestycję w nieruchomość, którą ma w planach wynajmować? Mimo wszystko kupowałabym mieszkanie w swojej okolicy, nawet jeśli sama nie mieszkałabym w niej, to warto mieć możliwość sprawdzić, co się z tym mieszkaniem dzieje. Nie wyobrażam sobie jechać przez pół Polski, bo podnajmujący np. nie wywiązuje się z umowy.. Aktualnie jestem na etapie wyboru mieszkania, ale nie pod wynajem, ale dla siebie i rodziny. Spodziewamy się dziecka i nie wyobrażam sobie żeby gnieść się dalej w niewielkim, dwupokojowym mieszkanku w starym bloku. Podjęliśmy z mężem decyzję, że kupujemy 3-pokojowe mieszkanie w nowym i sprawdzonym budownictwie, a stare mieszkanie, które jest naszą własnością wynajmiemy.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 02 maja 2019 22:24

W takim w którym chcemy spędzić życie oraz mamy pracę. Niezależnie gdzie kupisz to przed samą transakcją warto skorzystać z oferty ekspertyzy budowlanej. Naprawdę warto to zrobić bo zakup to duże pieniądze więc trzeba mieć pewność że kupujemy nieruchomość która spełnia wymogi prawa budowlanego.

Koniac

Post autor: Koniac » 13 maja 2019 14:13

Moim zdaniem nieważne z jakiego dewelopera korzystacie, najważniejsze jest to aby sprawdzić mieszkanie. Czasami są sprzedawane mieszkania z nieszczelnymi oknami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wydaje mi się, że najlepiej skorzystać z firmy, która zajmuje się odbiorem domu i mieszkań.

Makaron

Post autor: Makaron » 13 maja 2019 19:28

Uważam, że takim miejscem gdzie warto kupić nieruchomość jest Trójmiasto. Czy ma to być nasze centrum życia, czy mieszkanie lub dom inwestycyjny to jest to takie miejsce, gdzie warto ulokować kapitał.

goldensilver

Post autor: goldensilver » 15 maja 2019 14:52

moim zdaniem na ten moment najlepiej we Wrocław. Piękne miasto, ogromne możliwości. Mieszkania też znajdziesz piękne. Bez względu na to czy będziesz je chciała wynająć, mieszkać czy kiedyś sprzedać to idealna lokalizacja na takie inwestycje.

RafalM

Post autor: RafalM » 16 maja 2019 12:24

Poelcam zajrzeć na stronę infoninja.pl, mają bardzo dużo ciekawych informacji o inwestowaniu.

Karolajjna

Post autor: Karolajjna » 16 maja 2019 15:28

Zdecydowałam się na oferty Szczecin Śródmieście. Jestem zachwycona Szczecinem od kilku lat, mieszkanie w Warszawie nie podoba mi się, jest zbyt tłoczno. Lubię duże miasta wiec Szczecin będzie wspaniałą alternatywą. Co o tym uważacie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”