W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
lorna77

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Post autor: lorna77 » 20 lut 2019 16:08

Jakbyście szukali solidnego dewelopera z Wielkopolski to sprawdzi się na bank Niwas. Grunt, że porządnie budują, nic się potem złego z budynkiem nie dzieje. Rodzina mieszka w ich budynku więc wiem, że firma solidna i rzetelna.

Dobrzezamieszkasz

Post autor: Dobrzezamieszkasz » 22 lut 2019 11:20

Bez względu na miasto z pewnością przydadzą Ci się porady: Jak kupić mieszkanie - krok po kroku.

Suzana

Post autor: Suzana » 26 lut 2019 00:52

W większych miastach ;) Ja kupilam w krakowie, zgłoś się do biura abc dom, oni maja duzo ofert :)

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 26 lut 2019 09:00

Każe duże miasto jest w jakiś sposób atrakcyjne. I też w każdym mieście deweloperzy mają inwestycje. W Gdańsku powstają kolejne osiedla i jest w czym wybierać. Ale na zakup mieszkania składa się kilka czynników. Praca, szkoła i to czego oczekujemy od miejsca zamieszkania i raczej to jest sprawa indywidualna.

Makaron

Post autor: Makaron » 26 lut 2019 12:43

Chętnie poznam Wasze opinie na temat Sopotu. Od zawsze marzyło mi się mieszkanie nad morzem i teraz zaczęłam się tematem interesować bardziej dogłębnie.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 12 mar 2019 17:38

Siostra kupiła ostatnio mieszkanie na nowym osiedlu Żmigrodzka Słoneczny Stok w Rzeszowie, tam buduje, inwestycja bardzo fajna, całej rodzinie się miejsce spodobało. Jakbym miała kupować mieszkanie to na pewno wzięłabym ich pod uwagę. Ładna okolica i dobrze komunikacyjnie.

Roman77

Post autor: Roman77 » 14 mar 2019 09:19

Na to pytanie już musicie sobie sami odpowiedzieć. Każde miasto ma swój klimat, więc zastanówcie się, który z nich Wam najbardziej odpowiada. A jeśli chodzi o mieszkania, to dzisiaj każdy może mieć dostęp do deweloperów, więc nie musicie się obawiać, że nie znajdziecie dobrego budynku.

Awatar użytkownika
Voltka

Post autor: Voltka » 07 kwie 2019 21:04

Jeśli już przystępujecie do zakupy mieszkania to warto skorzystać z oferty firmy, która posiada usługi z zakresu sprawdzenia i odbioru mieszkań w całej Polsce. Przed podpisaniem umowy deweloperskiej warto sprawdzić czy okna są szczelne i czy wszystko jest w porządku.

Awatar użytkownika
kraszeks

Post autor: kraszeks » 10 kwie 2019 17:52

Makaron pisze:
26 lut 2019 12:43
Chętnie poznam Wasze opinie na temat Sopotu. Od zawsze marzyło mi się mieszkanie nad morzem i teraz zaczęłam się tematem interesować bardziej dogłębnie.
Sopot jest drogim miastem, zarówno jeśli chodzi o koszt zakupu nieruchomości (mieszkania/apartamentu), jak i koszty życia. Jeśli to ma być miejsce tylko do spędzania urlopu i odpoczynku, to lepiej zdecydować się na mniejszą miejscowość, ale równie atrakcyjną pod względem turystycznym. Może być to np. Ustronie Morskie lub Rogowo, gdzie powstaje wiele ciekawych inwestycji. Taka inwestycja to dobry pomysł, jako źrodłó dochodu - wynajmem wśród turystów, podróżników, młodych par, seniorów lub rodzin z dziećmi, którzy szukają czegoś więcej niż pokój w hotelu.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 kwie 2019 10:52

Przede wszystkim zależy od tego, w jakim celu potrzebne Ci mieszkanko. Nam zależało na miejscu na wakacje, najlepiej nad morzem. Stąd padł pomysł zakupu apartamentu w Herkules Plaza w Świnoujściu. Nowoczesny, designerski a do plaży jedyne 300m - czego chcieć więcej? Moje dzieciaki oszalały jak się dowiedziały o tym zakupie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”