inwestycja w oświetlenie LED

W co inwestować pieniądze?
Awatar użytkownika
Martuszka88

inwestycja w oświetlenie LED

Post autor: Martuszka88 » 11 sty 2019 15:51

Cześć,
poznałam ostatnio ciekawe przedsiębiorstwo globuslighting.pl, które jest producentem oświetlenia przemysłowego oraz specjalistycznego. Oferuje indywidualne podejście, jeśli chodzi o oświetlenie ledowe i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Mój znajomy zainwestował w zmianę instalacji oświetlenia ze starej na nową z wykorzystaniem ledów w swoim magazynie. Aktualnie odnotowuje o 60% mniejsze zużycie energii elektrycznej z tego tytułu. Dodatkowo zauważył poprawę efektywności swoich pracowników którzy są o wiele bardziej żywsi oraz nie odczuwają tak bardzo znużenia spowodowanego zbyt małą ilością światła. Jak zobaczyłam zdjęcia po modernizacji to byłam w szoku, że to ten sam magazyn w nowym świetle zupełnie inaczej się prezentuje, bardziej reprezentacyjnie! Polecam wszystkim przedsiębiorcą. :thumbup:

KasiaKasiunia

Re: inwestycja w oświetlenie LED

Post autor: KasiaKasiunia » 15 sty 2019 09:46

Nie wszyscy potrzebują specjalistycznych rozwiązań wielu z nas starczą standardowe rozwiązania a wiadomo że oświetlenie ledowe jest bardzo korzystne, ostatnio kupołam żarówki LED na azzardo.com.pl bardzo duży wybór

Roman77

Re: inwestycja w oświetlenie LED

Post autor: Roman77 » 27 sty 2019 15:35

Myślę, że to ciekawe rozwiązanie. Faktycznie, w wielu sytuacjach takie oświetlenie może sprawdzić się o wiele lepiej. Warto przy okazji zastosować przełączniki czasowe, bo potrafi zrobić to sporą różnicę w każdym pomieszczeniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”