Jak ogarnąć księgowość w firmie?

W co inwestować pieniądze?
amelka

Re: Jak ogarnąć księgowość w firmie?

Post autor: amelka » 07 cze 2019 21:37

Jeśli nie wiesz jak ogarnać księgowość i rozwinąć firme zajrzyj na ppportal i zapoznaj sie z artykułami. To portal dla przedsiębiorców. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek i porad na temat prowadzenia biznesu. Myślę, ze mogą ci się przydać.

aniakowalikkk

Post autor: aniakowalikkk » 20 lip 2019 21:10

Moim zdaniem księgowość w firmie najlepiej jest zlecić biurowi rachunkowemu. To najlepszy sposób na to, by sprawy księgowe były rzetelnie i uczciwie prowadzone.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 24 lip 2019 11:14

Na pewno świetnie sprawdzi się strona zaufany-ksiegowy na której szuka się biura księgowe w swojej okolicy. Wyszukiwarka wyszukuje tylko i wyłącznie najlepsze propozycje, które są w stanie bardzo dobrze wpłynąć na całą firmę oraz na prowadzenie ich księgowości.

kobitkazkrk

Post autor: kobitkazkrk » 25 lip 2019 09:34

Ja polecam sprawdzić różnego rodzaju księgowości online, moim zdaniem sprawdzają się one dobrze. Z kolei jeśli potrzebujecie raportować do GIIF to dobrym rozwiązaniem jest program raportująco-analityczny.

Roman77

Post autor: Roman77 » 28 lip 2019 14:11

Pytanie, czy nie lepiej będzie zlecić to zewnętrznej firmie, która będzie w stanie o wiele efektywniej zadbać o Wasze rozliczenia. Jak dla mnie, ma to sens, z wielu powodów.

dolores78

Post autor: dolores78 » 18 sie 2019 10:47

Generalnie jeżeli znacie się na księgowości, kadrach i płacach to może powiecie mi czy szkolenia są godne uwagi? Mam na mysli to czy po kilku takich szkoleniach bede o wiele lepszym ksiegowym i naucze sie rzeczy, ktorych prawdopodobnie na ten moment niestety jeszcze nie posiadam?

henia

Post autor: henia » 19 sie 2019 08:11

Najważniejszą sprawą jest to, by obsługa księgowa była na wysokim poziomie, bo finalnie to i tak my odpowiadamy za błędy księgowe. W tym miejscu warto wspomnieć, iż biura rachunkowe są ubezpieczone, jednakże szkoda samemu sprawdzać, jak ten mechanizm działa. Dobrym rozwiązaniem jest więc korzystanie ze sprawdzonych biur, gdzie prowadzenie księgowości klienta stoi na bardzo wysokim poziomie.

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 23 sie 2019 18:14

Przede wszystkim nalezy powierzyć te zadanie prawdziwym fachowcom. Mój wybór padł na biuro-aureus, wysyłkę plików
JPK-VAT, prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatku VAT i obsługę kadrowo-płacową - na takie usługi mogę liczyć!

zdebski

Post autor: zdebski » 08 wrz 2019 21:15

Mi bardzo odpowiada EPSILON Księgowość i Inwestycje http://www.epsilonbiznes.pl/ ze Skawiny. Solidni i profesjonalni. Duży plus mają za opcję e-księgowości, korzystam z tego i bardzo sobie chwalę, to m.in. całodobowy dostęp on-line do dokumentów księgowych czy możliwość przekazania dokumentów do zaksięgowania w formie elektronicznej. Dobra, niedroga opcja obsługi księgowej.

Mannia

Post autor: Mannia » 10 wrz 2019 10:27

Za prawidłowo i rozsądnie prowadzoną księgowość możemy podziękować firmie Abacus https://www.adamus.net.pl/ z warszawskiego Ursynowa. Realizują dla nas szereg zadań, poczynając od obsługi kadrowo-płacowej poprowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”