Macierzyństwo a nasz rozwój osobisty!

Rozwijajmy się.
DSkarolina

Macierzyństwo a nasz rozwój osobisty!

Post autor: DSkarolina » 11 paź 2011 13:18

Urlop macierzyński to przede wszystkim czas dla dziecka, ale nie możemy też zapominać o sobie! Jeśli planujemy szybki powrót do pracy, warto zainwestować w szkolenie, dzięki któremu będziemy na bieżąco z nowinkami z branży. Konkrety? W świecie biznesu dobry marketing to podstawa, a rozwój technologii zmusza nas do poznania marketingu internetowego. Innowacyjne reklamy, marketing wirusowy, e-commers. Najnowsze trendy są na wyciągniecie ręki! Dlatego wszystkie aktywne mamy zapraszamy na szkolenie z zakresu e-marketingu (http://www.domszkolen.com/kkb/program-k ... rskie.html), dzięki któremu wrócicie do pracy pełne nowych pomysłów!

zwala

Re: Macierzyństwo a nasz rozwój osobisty!

Post autor: zwala » 12 paź 2011 19:49

Witam serdecznie,

W chwili obecnej jestem studentką ostatniego roku studiów.
Poszukuję do badań bardzo bardzo określonej grupy badawczej, do której należą KOBIETY z wyższym wykształceniem po 35 roku życia.

Ankieta dotyczy KARIERY ZAWODOWEJ KOBIET.

Bardzo proszę o pomoc.

Ineida

Post autor: Ineida » 21 wrz 2012 13:58

Zastanawiasz się, jak pokazać dziecku radość z nauki, jak zachęcić dziecko do odkrywania nowych zainteresowań i rozwoju jego talentów? Chcesz, aby zajęcia edukacyjne były inspirujące dla dzieci? Dbasz o swój rozwój i dążysz do budowy relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu, empatii i szacunku? Wspólnie z aktorką Joanną Jabłczyńską zapraszamy na warsztaty dla rodziców, nauczycieli i dzieci w ramach projektu „E² - Empatia w Edukacji”, realizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz Innowacyjnej Edukacji INEIDA.

W cyklu zajęć kierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli będziemy zachęcać do budowania relacji opartych na empatii i szacunku oraz do uważności na potrzeby innych osób w szczególności w procesie nauczania. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi metodami edukacyjnymi, które ułatwiają przyswajanie wiedzy, a jednocześnie służą lepszemu zrozumieniu siebie nawzajem. W wybranych spotkaniach udział weźmie ambasadorka projektu Joanna Jabłczyńska, w której rodzice dostrzegli kiedyś talenty i pozwolili, aby je w mądry i przemyślany sposób rozwijała.

Warsztaty odbędą się w okresie od 29 września do 28 października 2012 w Warszawie, w Dalekowschodnim Centrum Kulturalno-Sportowym SOTO przy ul. Karolkowej 28 oraz w siedzibie Stowarzyszenia Ineida przy ul. Wolskiej 66/39.

Stowarzyszenie na rzecz Innowacyjnej Edukacji „Ineida” pracuje nad nowoczesnymi metodami edukacyjnymi po to, by zmienić szkolną codzienność tak, aby proces nauczania był przyjemniejszy i bardziej efektywny – zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Osoby zaangażowane w Stowarzyszenie wierzą, że zmiana sposobu edukacji będzie mieć realny wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość.

Projekt „E²- Empatia w Edukacji” jest częścią projektu związanego z Kongresem Obywatelskim Jana Szomburga i ogólnopolską akcją „Współpraca oparta na empatii”.
Partnerami projektu są: Kongres Obywatelski, Grupa TROP, Sieć Wsparcia Aktywności Trenerskiej (SWAT), HorseSense, Inicjatywa Rozwoju Osobistego, Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe SOTO oraz Dulnik Communico.

Szersze informacje można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia INEIDA, Warszawa ul. Wolska 66/39 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00, pod adresem e-mail: e2@ineida.pl lub pod numerem telefonu: +48 665 312 958.

teczowypajacyk

Post autor: teczowypajacyk » 01 kwie 2013 09:21

moim zdaniem to proste jeśli dziecku coś sprawia radość np rysowanie to je do tego zachęcać rysować razem z nim i na pewno nie mówic ale twoje rysunki są beznadziejne do niczego nie dojdziesz bo takie dziecko porzuci swoją pasje i będzie jak całą reszta polaków - nieudacznikiem wiecznie szukającym pracy bez aspiracji.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 16 sty 2014 14:27

Nie mam jakoś przekonania. Jeśli ktoś chce się rozwijać to zawsze można to zrobić w bardziej tradycyjny sposób czyli zapisać się chociażby na jakieś studia zaoczne przykładowo Uczelnie w Poznaniu (niektóre) oferują mamą studentką opiekę nad ich dziećmi. Pewnie, że można korzystać z bardziej tradycyjnych metod nauki chociażby zapisać się na kursy online bardzo często bezpłatne, osobiście swego czasu uczyłam się pisać bezwzrokowo, bardzo fajny kurs i można spokojnie spędzać czas z dzieckiem.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 17 sty 2014 18:20

pewnie, że można robić wiele (o ile maluch jest grzeczny) :)
ja postawiłam na sklep internetowy dzięki pomocy specjalistów z branży, ale i swojego samokształcenia mam stronę, sklep i pełne ręce roboty (wtedy gdy tylko mała Mila mi pozwala :) )

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 14 lut 2014 20:09

Studia trochę czasu zajmują to prawda, ale na niektóre przynajmniej można dostać dofinansowanie, to cześć zainwestowanych środków się zwróci.

Ygqcfnc21

Post autor: Ygqcfnc21 » 20 lut 2014 21:57

W tygodniu staram się jak najwięcej poświęcać dzieciom, ale weekend należy już do mnie. Wybrałam studia podyplomowe, by poszerzyć swoje kompetencje i zrealizować pasję.

kobietka

Post autor: kobietka » 25 lut 2014 01:31

Według mnie dzisiaj najbardziej opłaca się nauka języków obcych.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 08 mar 2014 10:46

kobietka pisze:Według mnie dzisiaj najbardziej opłaca się nauka języków obcych.
I tu się z Tobą zgadzam, osobiście mnie to nie dotyczy, ale od pewnego czasu jak przeglądam oferty z ciekawości to język jest już wszędzie. Z jednej strony to dobrze, z drugiej ludzie bez predyspozycji mają raczej utrudnione zadanie mogą być dobrzy, ale nikt ich nie zatrudni. Swego czasu zastanawiałam się nad wyborem uczelni, które oferują właśnie filologie, toruńskie szkoły wyższe wyglądają w tym temacie całkiem dobrze (mój rejon), z tym, że mam inne zmartwienie, czy osoba, która zna język angielski na poziomie komunikatywnym (ale tym słabiej komunikatywnym) jest wstanie ogarnąć studia, gdzie ma jeszcze na głowie dom i pracę?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”