Pomysł na biznes

Wszystko o Betterware.
edzia0820
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2009 09:52

Pomysł na biznes

Post autor: edzia0820 » 06 maja 2009 09:59

Witam!

Jeżeli chcesz skutecznie i bezpiecznie zwiększyć swoje dochody, to zapraszam do współpracy z angielską firmą Betterware. Firma ta zaczyna dynamicznie rozwijać działalność na polskim rynku, a jej produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem klientów. W ofercie Betterware są artykuły pomysłowe, potrzebne w każdym domu, oraz środki ułatwiające utrzymanie czystości. Artykuły te są w przystępnych cenach, czyli potocznie mówiąc „na każdą kieszeń”. Dodatkowo w każdym katalogu znajdziesz mnóstwo promocji, a jako osoba współpracująca, możesz mieć wszystkie te produkty jeszcze taniej, czyli bez 30% marży !!! Przy tym, nie ma żadnych limitów i zobowiązań, więc tylko Ty decydujesz o tym, ile i kiedy zamawiasz.
Betterware zapewnia również:

* różne prezenty, rabaty, premie i nagrody
* kredyt - 14 dni na rozliczenie zamówienia
* dostawę bezpośrednio do twojego domu (koszt przesyłki 10 zł lub 0 zł)
* gwarancja satysfakcji - 30 dni na zwrot produktów, jeżeli nie spełnią Twoich oczekiwań lub nie będą satysfakcjonowały Twoich klientów
* 1 rok gwarancji na ewentualne wady ukryte .


Przesyłam link do katalogu, gdzie można zobaczyć czym firma się zajmuje:

betterwarepl.pl/katalogi
Dzięki dobrze przemyślanej strategii marketingowej, w Betterware każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie sposób zarabiania, nie ryzykując przy tym i nie wnosząc własnego kapitału. Umożliwia to szczególne połączenie opóźnionego terminu zapłaty za zamówienie z Gwarancją Satysfakcji oraz Gwarancją Jakości.
Z warunków tych może korzystać każdy przedstawiciel, ale równie dobrze może zaproponować podobne warunki swoim klientom.
Zatem zapisując się do Klubu Betterware możesz np. tylko oszczędzać, kupując dobre artykuły taniej niż w zwykłym sklepie i cieszyć się z otrzymanej Gwarancji Satysfakcji. Możesz też w dowolnej formie polecać i umożliwiać innym zakup produktów z katalogu np. prezentacja produktów, stoisko promocyjne, kiermasz, pokazanie samego katalogu. Wykonując tę pracę, możesz zapewniać każdemu klientowi osobistą obsługę albo organizować sprzedaż wysyłkową w oparciu o zaplecze firmy. Jeżeli chcesz lub musisz, to możesz także pracować wyłącznie w domu, oczywiście wykorzystując w odpowiedni sposób komputer i możliwości, jakie daje nam wszystkim Internet.. Wreszcie, korzystając z pomocy i pomagając innym w tej działalności, możesz zacząć budować własne dochodowe przedsiębiorstwo, a ponieważ tylko Ty będziesz decydować o tempie i czasie swojej pracy, to spokojnie pogodzisz współpracę z Betterware z innymi zajęciami.
Budowanie firmy polega na tworzeniu zespołu współpracowników poprzez prezentowanie Betterware i jej produktów. W miarę rozwoju otrzymujesz od Betterware coraz wyższe premie, nagrody pieniężne i przywileje. A ponieważ Twoi współpracownicy również będą tworzyć swoje zespoły, Twój biznes może rozwinąć się na ogromną skalę.
Betterware jest firmą z długoletnią tradycją, dzięki czemu możesz być pewien, że będzie ona dla Ciebie solidnym partnerem w biznesie. Betterware dzieli się ze swoimi przedstawicielami sprawdzonymi metodami działania, dzięki którym tysiące ludzi zarabia pieniądze i spełnia swoje marzenia. Firma oferuje członkom Klubu Betterware wsparcie marketingowe, szkoleniowe i kredytowe, wysokiej jakości serwis oraz przygotowuje narzędzia pracy, wśród których najważniejszy jest katalog. Nawet jeżeli nie masz żadnego doświadczenia w prowadzeniu własnego przedsięwzięcia nie stanowi to żadnego problemu - dzięki szkoleniom nauczysz się praktycznych umiejętności potrzebnych do prowadzenia takiej działalności.
Sam zdecyduj, czy jako Niezależny Przedstawiciel Betterware chcesz oszczędzać, zarabiać czy budować własny biznes!Szukasz nowych, bezpiecznych i skutecznych możliwości zarobkowych ?

Zależy Ci na elastycznym czasie pracy ?

Ta propozycja może spełnić Twoje oczekiwania !Jeżeli chcesz zapoznać się bliżej z firmą, to wejdź na stronę


betterware.plJeśli spodoba Ci się zamieszczona tam oferta, w zakładce
„Zostań Przedstawicielem” zgłoś swoją kandydaturę
i dokonaj wstępnej rejestracji.

W polu nr sponsora wpisz: PL-05860

Imię i nazwisko sponsora- Edyta Milner.Ta wstępna rejestracja do niczego nie zobowiązuje, ale dla mnie będzie sygnałem, że mogę zacząć inwestować swoje środki w rozwój naszej ewentualnej współpracy.

Po rejestracji skontaktuję się z Tobą i na początek wyślę pocztą, oczywiście bezpłatnie, potrzebne do pracy podstawowe materiały.

Podsumujmy:

Bez inwestowania swoich pieniędzy

i bez ryzyka straty, możesz wiele zyskać.Jeżeli wolisz zarejestrować się przez moją osobę lub masz wątpliwości, bardzo proszę o kontakt. Chętnie wyjaśnię szczegóły i odpowiem na Twoje pytania.

Pisz śmiało. Kto pyta, nie błądzi !!!Pozdrawiam. Edyta Milner
e-mail: betterware.biz@gmail.com

Olenia
Posty: 757
Rejestracja: 15 sty 2009 21:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Olenia » 06 maja 2009 14:57

hmm, a może coś więcej o sobie?

auto789
Posty: 15
Rejestracja: 10 sty 2014 20:28
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes

Post autor: auto789 » 10 sty 2014 20:39

Ja próbowałam i jakoś nie udało się jakoś w mlm nie wierzę

antonina
Posty: 93
Rejestracja: 11 maja 2014 19:59

Re: Pomysł na biznes

Post autor: antonina » 26 maja 2014 13:39

musisz znaleźć swoją nisze kochana może praca dodatkowa w Warszawie czy gdzieś indziej poszerzy twoje horyzonty? :)

karinapal
Posty: 359
Rejestracja: 09 gru 2014 22:40

Re: Pomysł na biznes

Post autor: karinapal » 09 mar 2015 11:23

Za dodatkową raczej człowiek nie wyżyje, ale od czegoś trzeba przecież zacząć:)

oliwa21
Posty: 11
Rejestracja: 04 maja 2015 20:31

Re: Pomysł na biznes

Post autor: oliwa21 » 05 maja 2015 13:45

Moim zdaniem nie działa to tak dobrze u nas w Polsce dużo nie da się zarobić na tym

ODPOWIEDZ

Wróć do „Betterware”