Gdzie kupujecie kosmetyki?

Forum o marketingu sieciowym, wielopoziomowym (MLM - ang. multi-level marketing)
Klasa

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki?

Post autor: Klasa » 26 kwie 2019 12:27

Jeśli chodzi o zniszczone włosy to zazwyczaj zamawiałam maseczki z tego sklepu fryzjerskiego ivasklep - poleciła mi go moja fryzjerka, u której strzygę włosy od jakiegoś czasu. Maseczki pomogły mi w znacznym stopniu. Teraz moje włosy są nawilżone.

Pati888

Post autor: Pati888 » 29 kwie 2019 09:44

To zalezy jakie kosmetyki. Jak np do pielęgnacji tatuażu to kupuję na Loveink. Kosmetyki mają wegański skład, pięknie pachną i sa bez chemii ;)

karola987

Post autor: karola987 » 29 kwie 2019 15:26

Ja dopiero ostatnio dorosłam do wymiany kosmetyków, których używałam od lat, ale czasami warto jednak coś zmienić :) I w sumie dość przypadkowo, bo w czasie codziennych zakupów wybrałam sobie nowe balsamy do ciała, żele pod prysznic, krem do twarzy i kosmetyki do włosów. A że zwykle zakupy robię w sklepie kaufland, to i stamtąd mam swoje nowe kosmetyki, które okazały się bardzo dobre i delikatne, nawet dla mojej problematycznej i skłonnej do podrażnień skóry. Już od kilku tygodni używam ich na co dzień i jestem bardzo zadowolona z jakości, więc jeśli ktoś szuka fajnych nowych kosmetyków to polecam :)

marja84

Post autor: marja84 » 29 kwie 2019 19:19

Jeśli zakup kosmetyków to tylko Arbonne Polska, moim zdaniem mają najlepszej jakości produkty! A jak one pachną! Matko, wyratowały mnie z wielu opresji! Serdecznie Wam polecam jesli szukacie czegoś nowego, to te kosmetyki są strzałem w 10!
Moje zdrowie to zdrowie mojej rodziny! - http://www.zdrowie-rodziny.pl/

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 04 maja 2019 15:40

W sieci, takie zakupy są zawsze udane :) Ostatnio z kosmetyków w sieci przerzuciłam się na zakup butów i odzieży.

Kleksa

Post autor: Kleksa » 06 maja 2019 12:18

Muszę przyznać, że przeważnie kupuje je online. Taki sposób jest na pewno tańszy. Większy wybór również znajduje się w sklepach internetowych. A Wy dziewczyny?

mamunia

Post autor: mamunia » 07 maja 2019 10:30

Kosmetyki wcale nie muszą być bardzo drogie, tylko trzeba je dobrze dobrać do swojej skóry. Wrażliwa i delikatna na pewno musi być odpowiednio pielęgnowana. Też krem witaminowy Hildegard Braukmann mi nawilża skórę. I wygląda ona zdrowo dzięki temu.

patrysianikolak

Post autor: patrysianikolak » 08 maja 2019 22:28

Do makijazu czy pielegnacji twarzy/ciala kupuje w rosmanie :) ale na przyklad do wlosow to juz wole zamowic ze specjalstycznych sklepow- typu inoar.com.pl. O wiele lepsza jakosc, bardziej odżywcze sklady no i to sie przeklada na fajne efekty na wlosach.

sylvia

Post autor: sylvia » 13 maja 2019 12:28

W rożnych miejscach. W ostatnim czasie coraz częściej zamawiam kosmetyki przez internet. Jestem fanka naturalnej pielęgnacji. W sieci można znaleźć porządne naturalne kosmetyki, które mają lepszy skład od tego co jest często w sklepach stacjonarnych ( nie warto ufać temu co jest opisane na etykiecie bo nie zawsze to co jest opisane jako naturalne, jest naturalne....).

Ze swojej strony polecam kosmetyki z dodatkiem oleju z konopi. Mają bardzo dobre działanie nawilżające oraz są dedykowane na przykład do skory ze skłonnościami do atopii.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019 09:49 przez sylvia, łącznie zmieniany 1 raz.

olaczaruje

Post autor: olaczaruje » 16 maja 2019 12:50

Do twarzy? U mojej kosmetolog, w Rossmannie, w sklepach internetowych lub drogeriach w centrach handlowych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „MLM”