Serwis samochodowy

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
DominikaD32

Re: Serwis samochodowy

Post autor: DominikaD32 » 16 wrz 2018 09:58

Jeżeli chodzi o serwis dla Hondy w Warszawie to ze swojego doświadczenia mogę śmiało polecić Ci HondaPlaza z Warszawy. Mają bardzo miłą i kompetentną obsługę oraz świetne wyposażenie stanowisk a do tego starają się dotrzymywać wszystkich danych terminów. Ostatnia naprawa sprzęgła i wymiana olejów poszła pomyślnie i w dobrej cenie jak na autoryzowany serwis także w przypadku samochodów tej marki nie ma chyba lepszego miejsca :)

Mannia

Post autor: Mannia » 21 wrz 2018 20:23

Turbosprężarka wysiadła w moim samochodzie, byłam przerażona. Na szczęście koleżanka poleciła mi zgłosić się do STS TURBO z warszawskiego Bemowa i zupełnie się nie myliła. Na miejscu wymieniono turbosprężarkę, praktycznie w mgnieniu oka. Powrót na drogę także był kwestią czasu. Co najważniejsze, usługi świadczą po mocno konkurencyjnych cenach, z tego co patrzyłam w sieci.

Chylon

Post autor: Chylon » 24 wrz 2018 14:05

Gdy turbosprężarka w moim samochodzie nawaliła to natychmiast zgłosiłam się do auto-manufaktura . Spodziewałam się najgorszego, czyli wymiany na nową jednak nie było to wskazane - na miejscu została ona poddana regeneracji! Tym sposobem udało mi się wrócić na drogę, bardzo szybko!

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 03 paź 2018 21:54

Jesli kłopoty związane z Waszym samochodem dotyczą kół oraz opon to zalecam zwrócić się do serwisu Kuliszewski w Prudniku. Na miejscu naprawiono moje opony, wymieniono na zimowe. Również tam je zakupiłem. To prawdziwy i fachowy zakład wulkanizacyjny!

darooo

Post autor: darooo » 02 lis 2018 05:56

Chcesz zabezpieczyć podwozie samochodu? To w Białymstoku znajdziesz serwis sztukawyciszania.pl. Koszt w granicach 1200-1300 zł. Gwarancja na 2 lata. U mnie już 4 rok po konserwacji i rudej nie widać.

Awatar użytkownika
Skucina

Post autor: Skucina » 05 lis 2018 14:56

Myślę, że warto popytać znajomych w tej materii. Powinno się coś znaleźć.
Pe­symis­ta szu­ka prze­ciw­ności w każdej okaz­ji. Op­ty­mis­ta widzi okazję w każdej prze­ciw­ności – Winston Churchill

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”