Dezynsekcja Warszawa

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
MikaMika
Kontakt:

Dezynsekcja Warszawa

Post autor: MikaMika » 20 gru 2013 12:30

TCH SERVICE obejmują sprzątanie różnego typu pomieszczeń użyteczności publicznej. W ofercie firmy znajdują się również takie usługi jak: dezynsekcja Warszawa, deratyzacja i wiele innych. Świadczymy usługi tylko na najwyższym poziomie dostosowując się do wymagań klienta.

Wrench19

Re: Dezynsekcja Warszawa

Post autor: Wrench19 » 05 lut 2015 12:58

Nadchodzi powoli koniec zimy i zapewne wielu z Was rozpocznie wiosenne porządki w ogrodach. Warto przeprowadzić po zimie solidną deratyzację. Instrukcje jak to zrobić znajdziecie na blogu deratyzacjawdomu.wordpress.com/2014/10/06/jesien-co-nas-czeka-w-ogrodzie
Lepiej tego nie lekceważyć, w przeciwnym razie cały kolejny sezon będziecie walczyć z nieproszonymi gośćmi, jak choćby krety czy myszy.

uotwarte

Post autor: uotwarte » 06 lut 2015 14:33

Z uciążliwymi pluskwami pomogła się mi rozprawić firma greenstyle.com.pl.

DDD Robak

Post autor: DDD Robak » 03 maja 2015 05:42

imagesDRUXBQS0.jpg
Odkomarzanie | DDD Robak
imagesDRUXBQS0.jpg (8.07 KiB) Przejrzano 11961 razy
Nasza firma działa na polskim rynku od roku 2005, posiadamy jednak dziesięcioletnie doświadczenie poparte bogatą praktyką.
Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji oraz odkomarzania.
Terenem naszej działalności jest Warszawa i cale województwo mazowieckie.
W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i systemy zwalczania insektów, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów.
Każdy zabieg realizowany jest zgodnie z systemami GMP, GHP oraz HACCP.
Jesteśmy skuteczni i profesjonalni, do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem zleceniodawców.
W ramach naszej działalności zajmiemy się także zwalczaniem gniazd os i szerszeni i odgrzybianiem pomieszczeń.
Nasze referencje są najlepszym dowodem jakości naszej pracy. dddrobak.pl

nekonoasobu
Kontakt:

Post autor: nekonoasobu » 05 maja 2015 12:47

odkomarzanie to dobry pomysł zwłaszcza przed imprezą masową

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 04 sie 2016 11:43

A znacie może firmy, które zajmują się dezynsekcją, jednak działają na terenie Łodzi? Poszperałam trochę w sieci i znalazłam tę ofertę krajowy.biz/firma,dezynsekcja-lodz-ddd-patrol-ozon-patrol, firma zajmuje się nie tylko dezynsekcją, ale także sprzedażą odpowiednich do tego preparatów, więc wydają się naprawdę solidni, może ktoś z Was miał styczność z tą firmą?

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 18:08

Jeśli chodzi o dezynsekcję, to mogę polecić firmę DDD Ratunek, u mojej siostry w mieszkaniu, które wynajęła, skutecznie pozbyli się prusaków i innych niechcianych lokatorów. I nie są drodzy!

Koraa

Post autor: Koraa » 08 sty 2018 19:33

Mnie interesuje odpluskwianie. Jeżeli znacie kogoś sprawdzonego z Wrocławia to chętnie skorzystam z namiarów. Zależy mi na tym by było skuteczne i nie za drogie. Mam nadzieję, że mi pomożecie znaleźć kogoś odpowiedniego :)

Dzonny

Post autor: Dzonny » 07 lut 2019 19:25

Zastanawiam się obecnie również nad takim tematem, jednak ja najchętniej zdecydowałbym się na zabieg jakim jest sucha dezynfekcja. Czy ktoś może podzielić się swoją wiedzą w tym zakresie?

Majkel12

Post autor: Majkel12 » 14 mar 2019 09:02

Ja co wiosnę przeprowadzam profilaktyczne odpluskwianie. Mimo, że raczej niczego nie znajdujemy, to robimy to zawsze, żeby nie pojawiły się, bo pluskwy strasznie mnie brzydzą. Dodatkowo robimy także zwalczanie prusaków, ponieważ kiedyś się pojawiły u nas.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”