Transport ciężki

Masz pytanie do doradcy, specjalisty z danej branży, zadaj je tutaj na forum.
Makaron

Re: Transport ciężki

Post autor: Makaron » 09 kwie 2019 15:04

Myślę, że specjalistami w kwestii transportu ciężkiego jest firma hvlft. Oferują nie tylko transport czy magazynowanie ciężkich ładunków. Świadczą usługi dźwigowe, w zakresie relokacji maszyn i najmu suwnic mobilnych. To wszystko zapewnia sztab doświadczonych i profesjonalnych operatorów i inżynierów. Zapewniają pełną obsługę projektu w zakresie doradztwa, a także obsługi logistycznej i sprzętowej.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 20 kwie 2019 12:48

Jakikolwiek byś transport nie potrzebował to firma symlog załatwi temat. Dla nich nie będzie problemem przewieźć dany towar cz to lądem, morzem lub powietrzem. Ty mówisz gdzie a oni mówią za ile i na kiedy i temat z głowy. I pamiętaj żeby swój towar powierzać specjalistom którzy znają się na rzeczy a nie będzie problemów.

ap87

Post autor: ap87 » 24 kwie 2019 21:10

W naszej firmie korzystamy z usług Cargo Transport. Mogę śmiało polecić, zarówno jeśli chodzi o transport krajowy, jak i międzynarodowy. Firma rzetelna, dotrzymująca terminów i umowy.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 25 kwie 2019 18:12

A wiecie, co należy zrobić, kiedy taka ciężarówka popsuje się na trasie? Najlepiej wezwać wtedy tak zwany mobilny serwis TIR.

bozenamaj140

Post autor: bozenamaj140 » 19 maja 2019 12:52

Jeśli macie na co dzień do czynienia z transportem, polecam zajrzeć na portal pgt.pl. Publikują tam wiele artykułów branżowych, w których informacje są podane w przystępny sposób, a sporo się można dowiedzieć.

drakaris

Post autor: drakaris » 24 maja 2019 11:05

Jeżeli jesteśmy w temacie transportu rzeczy ciężkich, to co mozecie polecić mi w temacie holowanie auta? Niestety obawiam sie, że moje auto odmówiło już posłuszeństwa i czekanie aż silnik zapłonie, chyba nie większego sensu. Dlatego jeśli macie jakieś pomysły z jakich przewoźników mogłabym skorzystać albo jeżeli sami szukaliście podobnych rzeczy, to dajcie znać, bo już nie wiem co robić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inni eksperci i specjaliści”