Szybka pożyczka

Masz pytanie do doradcy, specjalisty z danej branży, zadaj je tutaj na forum.
Makaron

Re: Szybka pożyczka

Post autor: Makaron » 27 gru 2018 18:08

Najprościej będzie wejść sobie na stronkę pozyczkolog. Tam znajdziesz oferty wielu różnych firm w jednym miejscu. Dodatkowo są tam porównywarki chwilówek zamieszczane cyklicznie. Najlepiej sprawdzić ostatnie rankingi. Ten serwis zamieszcza obiektywne opinie ekspertów. Nie faworyzuje żadnej z firm, tylko rzetelnie opisuje jej plusy i minusy. Warto zatem zapoznać się z takimi informacjami przed zaciągnięciem pożyczki.

KewinIuK

Post autor: KewinIuK » 05 sty 2019 18:44

A słyszeliście kiedyś o pożyczkach bez baz z komornikiem? Wydaje mi się, że sytuacja kiedy ktoś z nas ma na głowie komornika nie jest przyjemna i chciałby szybko się pozbyć tego problemu.

diana

Post autor: diana » 11 sty 2019 13:34

W Raiffeisen jest pożyczka może nie najszybsza ale da się załatwić w czasie jednej wizyty w banku. Jest nieoprocentowana i wystarczy dowód. Bierzesz 4 tys a oddajesz 4120,- i masz na to aż 2 lata.

lana52

Post autor: lana52 » 12 sty 2019 20:36

Uważam, że pożyczki najrozsądniej jest zaciągać w bankach...

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 22 sty 2019 22:43

Teraz niektóre oferty pożyczkowe są tańsze, niż kredyty, jest też opcja, żeby spłacać pożyczkę na raty. Teraz można wziąć pożyczkę nawet bez wychodzenia z domu przez internet.

Bizneswomen
Kontakt:

Post autor: Bizneswomen » 05 lut 2019 10:52

mamunia pisze:
05 gru 2018 17:50
Wiele osob dzisiaj pozycza pieniadze. Pozyczki sa bardzo popularne. Duzo bierzecie pozyczek?

Temat pożyczek jest skomplikowany, ale moim zdaniem warto, jeżeli podchodzisz do tematu z głową i odpowiedzialnie będziesz ją spłacać to jak najbardziej można brać. Wszystko jest dla ludzi, tylko z głową. Ja w całym swoim życiu pożyczkę brałam raz. Spłaciłam i nie miałam żadnych problemów z tym. Warto też porównać oferty różnych banków i firmy pozabankowych bo mogą się diametralnie różnić. Jak zrobisz porządne porównanie to masz pewność, że wybierzesz najlepszą ofertę!

sanderka70

Post autor: sanderka70 » 05 lut 2019 15:01

Ogólnie pożyczki to nie za przyjemna sprawa lecz co zrobić jak trzeba sięgnąć po takie rozwiązanie. Dodatkowo jeśli trzeba wsiąść kredyt pozabankowy. Ja miałam taką sytuację i jak szukałam sprawdzonej i uczciwej firmy.

kozula

Post autor: kozula » 05 lut 2019 17:52

Nie ma chyba ludzi, którzy lubią brać pożyczki, a już z pewnością nikt nie lubi ich spłacać. Powiem Wam jednak, że gdyby nie fakt, że od czasu do czasu biorę kredyt, nie dałabym rady zmienić auta na nowsze, ani kupić mebli do salonu. Na szczęście nigdy nie podjęłam niemądrej decyzji wzięcia szybkiej pożyczki, chwilówki. Jak dotąd wszystko spłacałam w terminie. Mam jednak znajomych, którzy musieli posiłkować się kredytem konsolidacyjnym dla zadłużonych. Gdyby nie to, chyba by ich komornik zlicytował. Jak bardzo trzeba uważać.

ewelline

Post autor: ewelline » 06 lut 2019 15:11

Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że wszelkie pożyczki trzeba spłacać. Grunt by koszty był jasne już przy podpisywaniu umowy dlatego trzeba wybierać pewne i sprawdzone oferty.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 07 lut 2019 22:49

Szybka pożyczka to czasem może okazać się naprawdę dobre rozwiązanie, jednak żeby podjąć świadomą i dobrą decyzję trzeba posiadać odpowiednią wiedzę w zakresie finansów, dlatego ze swojej strony polecam zajrzeć na stronę ofinansach24. Jest to blog o finansach, który jak dla mnie jest jednym z lepszych w tej tematyce. Znalazłam go jakiś czas temu i wpisy zrobiły na mnie spore wrażenie, głównie przez poziom merytoryczny ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inni eksperci i specjaliści”