Najbardziej opłacalne finansowanie firm, gdzie?

Zadaj pytanie doradcy lub konsultantowi podatkowemu, finansowemu, zawodowemu, klienta, inwestycyjnemu, itp. może tutaj na forum uzyskasz odpowiedź?
karolinka
Kontakt:

Najbardziej opłacalne finansowanie firm, gdzie?

Post autor: karolinka » 08 mar 2019 14:10

Czy możecie podpowiedzieć gdzie udać się po ofertę na finansowanie firmy? Jaki bank ma najlepsze warunki. Czy kto z Was korzysta może z Finiaty, jak to wygląda w praktyce?

myszka

Re: Najbardziej opłacalne finansowanie firm, gdzie?

Post autor: myszka » 12 mar 2019 14:58

Każdy pewnie Ci powie, że najlepiej udać się do banku. Ale nieraz już słyszałam, że dla biznesu nie do końca warto współpracować z bankami. Może i warto zobaczyć co nam zaoferują i na jakich warunkach, ale też warto udać się do czegoś pozabankowego. Takich możliwości jest dużo. Pytanie tylko jakie warunki kredytowania nam zaproponują, bo to to jest kluczowe.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 13 mar 2019 11:18

Ale na jakims forum czytałam własnie o tym, że obecnie banki mają duże wymagania co do dokumentów w przypadku kredytowania firmy. A czasami jest tak, że pieniądze w firmie potrzebujemy na już. Oczywiście pewnie trzeba by sprawdzić oprocentowanie i porównać. Ale na finiata.pl ciekawe jest to, że pieniądze można wypłacać od razu i linia kredytowa jest do 6 miesięcy. Na stronie wygląda to bardzo ciekawie, pytanie tylko jak w rzeczywistości.

Roman77

Post autor: Roman77 » 14 mar 2019 08:57

Wszystko zależy od branży, w której się poruszacie. Jeśli mówimy o branży medycznej, to z całą pewnością warto sprawdzić takie finansowanie, jakie oferuje BFF MEDFinance. Dzięki temu będziecie w stanie odpowiednio dopasować kwotę i spłatę dla Waszych potrzeb.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 19 mar 2019 16:02

No branża medyczna to nie my, więc ta opcja o której piszesz w naszym wypadku odpada. Z ciekawości na stronie Finiaty skorzystałam z kalkulatora linii kredytowej i przy kwocie 10 tysięcy do oddania będzie niecałe 11 tysięcy, czyli finansowo ok, ale nie trzeba przecież wypłacać od razu całego limitu i właśnie o to chodzi. Ciekawa jestem czy ktoś z ich oferty korzysta?

myszka

Post autor: myszka » 21 mar 2019 15:13

Ja jeszcze nie, ale czytałam na tej stronie i muszę przyznać, ze wygląda dość ciekawie. Z tego co rozumiem, to wystarczy zarejestrować się i czekać na decyzje, a ona jest bardzo szybko. Też z chęcia bym poznała opinie osób, które z tej linii kredytowej korzystają.

kuku

Post autor: kuku » 27 mar 2019 09:47

Ja 6 miesięcy temu skorzystałem z oferty Finiaty i sobie chwalę. Instalujesz aplikacje np. w telefonie i wysyłasz wniosek, decyzja była bardzo szybko i już od razu mogłem wypłacić pieniądze z posiadanego limitu, wniosiłem o max 10 tysięcy a skorzystałem z 2 tysięcy. Raty rozłożone są na 6 miesiacy, ale zapłaciłem od razu. Jeśli komuś zależy na czasie to Finiata jest ok.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 28 mar 2019 15:42

A czy wiecie może ile czasu należy prowadzic firmę by dostać kredyt? Bo banki wymagają ponad 12 miesięcy co jest dość długim okresem.

krakmat
Kontakt:

Post autor: krakmat » 01 kwie 2019 10:08

Minimum 6 miesięcy, do wniosku musisz załączyć ostatnie 6 miesięcy wyciągów z konta. Tak przynajmniej poinformował mnie konsultant na stronie Finiaty. Masz tam czas online, lub możesz wysłać wiadomość przez ich profil na Facebooku i się wszystkiego dowiesz. Najlepiej zapytać u źródła, a można to zrobić online, więc nie trzeba marnować czas na stanie w banku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doradcy i konsultanci”