Porady prawne z zakresu rozwodu alimentów

Zadaj pytanie prawnikowi, może prawnik udzieli Tobie odpowiedzi?
opiekunka

Porady prawne z zakresu rozwodu alimentów

Post autor: opiekunka » 15 paź 2018 09:02

Jak się kobieta rozwodzi zawsze przydadzą się porady prawne z zakresu rozwodu, alimentów czy też opieki nad dziećmi. Rzecz jasna pytań mogą być tysiące i ten krótki film nie rozwiąże wszystkiego.

Mam nadzieję, że trochę pomogłam?
Biznes forum

OliwkaL

Re: Porady prawne z zakresu rozwodu alimentów

Post autor: OliwkaL » 07 kwie 2019 19:25

Wszystko zależy od sytuacji, a mogą one różnie się układać. Pytanie kto wystąpił z pozwem o rozwód, czy będzie orzekanie o winie, czy małżonkowie są w stanie się dogadać? Niestety gdy brak dobrej woli choćby z jednej strony, proces może zamienić się w koszmar. Dlatego zawsze lepiej skorzystać z pomocy prawnika, przygotuje on wszystkie niezbędne pisma, przygotuje na zeznania.

kewlar

Post autor: kewlar » 16 kwie 2019 20:08

Od samego początku warto korzystać z fachowego wsparcia adwokata czy radcy prawnego. W Trójmieście mogę dać namiary na kancelarię Cejrowskich - doświadczeni i skuteczni prawnicy, poprowadzą przez rozwód i podział majątku, z troska o dobro dzieci. Niestety to one najczęściej są ofiarami nieporozumień między rodzicami, którzy zapominają o nich w czasie "wojny" w sądzie. Na stronie kancelarii też jest sporo publikacji w temacie rozwodu, separacji i spraw majątkowych i rodzinnych

ragerian87
Kontakt:

Post autor: ragerian87 » 17 kwie 2019 15:20

Moją sprawę o rozwód z orzeczeniem winy żony prowadziła adwokat. Żona złożyła pozew o rozwód niby z mojej winy, założyła mi na Policji sprawę o znęcanie, żeby nic nie robić i ciągnąć alimenty. Pani Mecenas zwalczyła wszystkie jej argumenty, polecam naprawdę super adwokat, nie jakaś zadufana tylko przystępnie i na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła,choć jak dostałem pozew to nie było mi lekko.

margo903

Post autor: margo903 » 22 kwie 2019 19:59

Akurat o mec. Cejrowskim słyszałam nie raz, od znajomych walczących o spadek, koleżanka w pracy rozwodziła się z pomocą prawnika z tej kancelarii. Doświadczenie i pewne predyspozycje załogi tej kancelarii powodują, że odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach prawa . Każdy tam może liczyć na pomoc

mamunia

Post autor: mamunia » 25 kwie 2019 10:02

Na pewno każda sytuacja jest inna, ale można z pomocą dobrego adokata szybko przejść przez czas rozwodu. Przygotują niezbędne pisma, zeznania, więc wszystko będzie dopilnowane.

Chylon

Post autor: Chylon » 25 kwie 2019 20:34

Czyli w takim razie poszukujesz specjalisty od prawa rodzinnego. Mi w podobnej sytuacji niezmiernie przydatne okazało się wsparcie ze strony adwokata Łukasza Węgłowskiego. Zaoferował nam bardzo porządne wsparcie, okazał się posiadać ogromną wiedzę z tej dziedziny prawa.

Miranda

Post autor: Miranda » 28 kwie 2019 13:22

Takie sprawy z zakresu prawa rodzinnego sa bardzo delikatne dlatego najlepiej aby prowadził je doświadczony adwokat. Wsparcie w zakresie rozwodów oferuje mecenas Soszka . Warto do niej zgłosić się jeszcze przed napisaniem pozwu o rozwód bowiem wtedy najlepiej ustala się strategię.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 29 kwie 2019 13:46

Wydaje mi się, że tutaj niezbędna okaże się pomoc z zakresu prawa rodzinnego. Wsparcia w podobnej sprawie udzieliła mi Adwokat Magdalena Podolska. Okazała się dysponować znakomitą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie prawa. Byłam pod wrażeniem!

Natanielka

Post autor: Natanielka » 03 cze 2019 14:04

Jeśli któraś z was, szukałaby dobrego prawnika, który zajmie się rozwodem a także alimentami, to polecam z Bydgoszczy Kancelarię Adwokacką Adw. Karol Bryś - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Nie korzystałam z jego usług, ale mój brat się rozwodził kilka miesięcy temu i był lekko przerażony całym procesem i znajomy polecił mu właśnie tego adwokata. I to był dobry wybór - sprawa poszła sprawniej niż się na początku spodziewaliśmy. Udało się bratu uzyskać prawo do opieki nad dziećmi i nawet sąd zasądził alimenty od żony. A to jak wiadomo, jeszcze się dość rzadko u nas w Polsce zdarza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawnicy”