Macie ulubiony sklep z kosmetykami?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
kobietapracujaca

Macie ulubiony sklep z kosmetykami?

Post autor: kobietapracujaca » 28 lip 2018 12:20

Robicie zakupy zawsze w jednym takim miejscu czy może raczej nie macie jakichś szczególnych upodobań?
Tutaj puderek.com.pl widziałam, że drogeria internetowa może zaoferować na te same kosmetyki do makijażu nieco lepsze ceny.
Przy większych zakupach może się z tego nazbierać niemała oszczędność.
No i mają tam znane marki takie jak Max Factor, czy Revlon...

elabarbara

Re: Macie ulubiony sklep z kosmetykami?

Post autor: elabarbara » 10 sie 2018 10:47

Trudno tak naprawdę zaufać kosmetykom, jeśli zaczyna się je stosować w ciemno. Ja postawiłam na takie już sprawdzone i przetestowane przez moją mamę i siostrę Używam właśnie naturalnego kremu głęboko nawilżającego i odżywczego marki Calluna Medica. Moje cera ma tendencje do przesuszania, a ten krem intensywnie i długotrwale ją nawilża. Same przekonajcie się o jego zbawianym działaniu.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 14 sie 2018 12:57

Bardzo dobra drogeria internetowa to By Health. Znajdziecie u nich bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji, a także suplementów diety. W ofercie mają w większości produkty naturalne, które są zdrowe i mają dobry wpływ na nasz organizm.

Calineczk4

Post autor: Calineczk4 » 21 sie 2018 19:44

Ostatnio najczęściej kupuję w Hebe. Mam blisko i wszystko, co potrzebuje tam jest :) Moja najświeższa zdobycz to Termissa, świetna woda termalna <3

Tama

Post autor: Tama » 17 wrz 2018 10:24

Ja lubię dermokosmetyki. :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 08 paź 2018 09:34

A ja ostatnio odkryłam drogerię internetową Malahit - znacie? Mają bardzo duży wybór różnych kosmetyków w przystępnych cenach. Można u nich też zakupić kosmetyki wegańskie. Mają też bardzo bogatą ofertę kosmetyków marki Floslek.

mamaantka

Post autor: mamaantka » 11 paź 2018 23:05

Moją ulubioną marką kosmetyczną jest ostatnio Holika Holika i ich produkty do pielęgnacji w dobrych cenach zamawiam, już nie wrócę do drogeryjnych kosmetyków, bo strasznie mnie zapychały i powodowały wysyp trądziku

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 29 paź 2018 12:47

Kiedyś kupowałam w Rossmannie, a potem zauważyłam, że w Internecie można znaleźć dużo tańsze te produkty, które tam kupowałam. Faktycznie, można sporo zaoszczędzić. Natomiast aktualnie przerzuciłam się na kosmetyki takich producentów jakich nie ma w stacjonarnych drogeriach, przynajmniej w tych popularnych drogeriach, jak Rossmann. I tak od jakiegoś czasu kupuję tutaj: glowstore.pl. Zaopatrują się tam też profesjonaliści, zajmujący się makijażem zawodowo. Producenci są różni - marki niszowe i kultowe. Bardzo szeroka oferta. Są też kosmetyki wegańskie i ekologiczne. Czekam, aż takich kosmetyków na rynku będzie coraz więcej. Kupiłam ostatnio w tej drogerii zestaw pędzli do makijażu z Ecotools. Sprawdzają się świetnie. Koleżanki też kupują w tej drogerii. Można się zaopatrzyć w kosmetyki, które są trwałe i bezpieczne dla skóry. To są chyba najważniejsze czynniki, na które w pierwszej kolejności zwracam uwagę polecając jakiś produkt.

Summerka

Post autor: Summerka » 29 paź 2018 14:15

Tak! Jak najbardziej. Lubię modę i zawsze obserwowałam polskie blogerki modowe. Moja ulubiona to Maffashion, która została twarzą sklepu online Kontigo. Od tej chwili zamawiam moje ulubionego kosmetyki tylko z tej strony.

Anastaszka

Post autor: Anastaszka » 29 paź 2018 19:59

Oczywiście! Od razu zostawię Wam wygodnie link do sklepu Kontigo nie znam drugiego takiego sklepu online z kosmetykami z takim asortymentem. Wybór produktu jest niesamowicie duży, są wszystkie kosmetyki, których używam, dzięki temu nie muszę kupować ich stacjonarnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”