Co myslicie o przedłużaniu rzęs?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
krak

Re: Co myslicie o przedłużaniu rzęs?

Post autor: krak » 21 sie 2018 12:40

Moim zdaniem jest to coś fajnego, ponieważ nie każdy ma czas na malowanie się, ale zawsze chce wglądać dobrze.

Arletta89

Post autor: Arletta89 » 10 lis 2018 18:14

To prawda... Chociaż każda kobieta chyba znajdzie te pół godzinki na dobry makijaż. A jak to się mówi ćwiczenia czynią mistrza :). Ja kiedyś malowałam się godzinę, a teraz wystarczy mi nawet 15 min. Nawet teraz już umiem szybko przyklejać sobie rzęsy. Teraz planuję kupić sobie sztuczne rzęsy Wildlash Fancy Ardell Lashes z cyrkoniami, bo są boskie. A mam ważne wydarzenie w rodzinie, dlatego chce wygląda super. No i zresztą w malahit.pl są one tańsze o 20%, czyli zapłacę tylko 18, 32 zł.

mama89

Post autor: mama89 » 21 lis 2018 20:33

Bardzo dbam o to, aby moje rzęsy były zadbane i odywione. Aplikuje sobie kępki rzęs, ale co jakiś czas uzywam odzywek i serum aby moje rzęsy były odżywione. Lubię próbować nowe produkty dlatego postanowiłam odwiedzić nowy salon noblelashes na Wiejskiej w Warszawie. Moja kosmetyczka zaopatruje sie tam w rzęsy, a ja postanowilam zaopatrzyć się w fachowe porady i zakupić kilka odżywek do rzęs. Swoją drogą uważam, że warto pomysleć o szkoleniu z aplikacji rzęs.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”