Jaki masaż polecacie?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
Laleczka

Re: Jaki masaż polecacie?

Post autor: Laleczka » 14 kwie 2018 10:46

Mogę Ci polecić masaż leczniczy, który przyspiesza regenerację organizmu. Sama chodzę na takie zabiegi do salonu i przekonałam się, jakie duże znaczenie mają rozluźnione mięśnie. Oddycha mi się lepiej i jestem pełna energii oraz pozytywnego nastawienia do życia :)

mamaja

Post autor: mamaja » 22 kwie 2018 19:42

Ja najczęściej chodzę na masaże relaksacyjne lub te z wykorzystaniem gorących kamieni :) Jeśli chodzi o konkretne miejsce to mieszkam we Wrocławiu i tu mogę śmiało polecić COCO-TIME. Poza masażami w ich ofercie znajdziecie mnóstwo ciekawych zabiegów pielęgnujących czy wyszczuplających. Miejsce z miłą atmosferą i bardzo przystępnymi cenami.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 12 maja 2018 13:27

Odbyłam tam już cztery wizyty i wiem, że zapiszę się również na następne. Nigdy nie czułam się lepiej po masażu, który pozwala się zarówno zrelaksować psychicznie jak i poczuć ulgę pod względem fizycznym. Z czystym sumieniem polecam tych specjalistów komu tylko mogę.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 20 maja 2018 21:30

Wiadomo, że warto coś popróbować bardziej egzotycznego. Taki masaż tajski na pewno musi być ciekawym doświadczeniem. Również chciałabym się wybrać na masaż czekoladowy :D Ale chyba i tak najlepszą opcją jest masaż klasyczny. Zamawiałam też taki dla mojego męża. Głównie ze względów zdrowotnych, bardzo często bolą go stawy, o kręgosłupie nie ma już co wspominać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”