Jaki serwis AGD?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
RenuJi

Jaki serwis AGD?

Post autor: RenuJi » 24 wrz 2016 15:17

Jak w tytule. Jaki serwis AGD najlepiej w Krakowie możecie polecić? Ostatnio sprzęty psują się u mnie jeden po drugim a na nowe mnie nie stać.

otylia

Re: Jaki serwis AGD?

Post autor: otylia » 25 wrz 2016 13:04

A próbował ktoś może u ciebie sam naprawić jakiś sprzęt. Mój mąż znalazł w internecie na stronie cenne wskazówki dzięki którym udało się usunąć awarię samodzielnie.

Bella

Post autor: Bella » 11 lip 2017 00:10

Coraz mnie się opłaca naprawiać stare rzeczy, może pomyśl o kupnie czegoś nowego.

jasia1

Post autor: jasia1 » 08 sie 2017 14:49

Jeśli stwierdziłaś, że opłaca Ci się naprawiać ten sprzęt to śmiało możesz się zgłosić do pomoc-agd-krakow.pl. To bardzo dobry pogwarancyjny serwis AGD, który mieści się w Krakowie. Myślę, że możesz do nich przedzwonić i opowiedzieć o szczegółach. Na pewno doradzą, co robić.

Monikson

Post autor: Monikson » 28 mar 2018 15:07

Dokładnie, niestety sprzęty agd mają określoną żywotność i trzeba się z tym pogodzić. Naprawy są drogie i nie zawsze sensownie jest inwestować w taką reaktywację. Ja akurat mam przed sobą wymianę piekarnika, mam już upatrzony model od Candy i wkrótce będę zamawiać. Szukam sklepów w sieci, żeby porównać ceny - podeślijcie, proszę, jakieś namiary na jakieś mniej znane, niż popularne sieciówki.

Valencja

Post autor: Valencja » 12 kwie 2018 16:03

Od lat jestem wierna jednej firmie - Candy. Aktualnie nic nie musze kupować, ale przeglądając stronę trafiłam na nowości technologiczne, aż sie wierzyć nie chce. Pralkę np. mozna włączać smatfonem! Nie wiem czy potrafiłabym to wszystko ogarnąć :D

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 26 maja 2018 22:43

Serwisów jest dużo bo jest wiele producentów którzy migają się od gwarancji lub produkują sprzęt z określoną żywotnością. Odwrotnie robi producent Candy, ta marka chyba nie chce aby serwis AGD istniał na rynku bo ich produkty się nie psują :D Moja mama ma połowę sprzętu w domu tej marki i żadna nie zawiodła. Ja się teraz zastanawiam nad płyta grzejna Candy z wifi Aby móc wreszcie pozbyć się starej kuchenki gazowej z mojego mieszkania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”