czy kawa smakowa jest dobra?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
paprotka

czy kawa smakowa jest dobra?

Post autor: paprotka » 07 sty 2019 21:59

zastanawiam sie nau urozmaiceniem sobie codziennego rytuału picia kawy :) jakies pomysły? syrop? czy moze kawa smakowa? pil ktos? dobra jest?

listek

Re: czy kawa smakowa jest dobra?

Post autor: listek » 08 sty 2019 09:17

osobiscie nie lubie zwyklej kawy.. lubie urozmaicenia w postaci syropu bitej smietany czy nawet zwyklego cynamonu..

Klara883

Post autor: Klara883 » 14 kwie 2019 18:09

Kawa smakowa? najlepiej z bitą śmietaną oraz laską wanilii. A co jeszcze lubicie pić ? tak poza kawą ? ja uwielbiam pić sok pomarańczowy z dr Witta, albo sok jabłkowy ;)

opiekunka

Post autor: opiekunka » 20 kwie 2019 20:53

Udziwniacie trochę smak kawy. Za chwilę kawa to nie będzie kawa tylko wanilia.
Biznes forum

sanderka70

Post autor: sanderka70 » 24 kwie 2019 22:07

Spróbujcie sobie trochę innej kawy a mianowicie KavaKava napój super odprężający i odrestaurowując. Może j nie jest to smak wanilii ale fajne doznania. Do niedawna nie można było jej kupić w Polsce jednak teraz jest w pełni legalna. Nie będę się rozpisywać o dobroczynnych właściwościach bo za dużo tego.

MamaAnia

Post autor: MamaAnia » 20 maja 2019 11:47

Zależy co rozumiesz za kawą smakową. Bo sama raczej nie pijam kawy z dodatkami, ktore są bazowo w kawie.Ale zdarza się, ze dodam do kawy z ekspresu trochę syropu. Dla urozmaicenia kawki. Zawsze jest to coś innego. Aktualnie mam w szafce dwa syropy. Mianowicie syrop czekoladowy oraz amaretto. Mąż preferuje czekoladę, sama lubie amaretto :)

Tak naprawde jednak lubię bardziej świeżo zmieloną ziarnistą kawę. Syrop potrafi zabijać smak kawy i dopiero bez syropu mozna zobaczyć czy kawa jest dobra czy nie....
Ze wszystkich jakie wypróbowałam smakuje mi najbardziej INDIA MONSOONED od Mk Cafe. Ma bardzo wyraziste nuty karmelu oraz czekolady, jednoczesnie nie czuć w niej takiej mocnej kwasowości jak w niektórych innych kawach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”