Strona 1 z 3

Oprogramowanie

: 20 mar 2019 21:09
autor: Marysia_89
Hej,

Moja mama zastanawia się nad wdrożeniem w swoim gabinecie dermatologicznym oprogramowania medycznego, który ułatwiłby jej kontakt z klientami czy umawianie/rejestracje wizyt. Wcześniej korzystała z excela itp, raczej prostych narzędzi, których bardzo szybko się nauczyła.
Znalazłam w sieci ofertę egabinet. Czy ktoś z was może kojarzy ten program? Zastanawiam się jak wiele nauki byłoby przed mamą, aby ogarnęła jak to działa

Re: Oprogramowanie

: 21 mar 2019 11:00
autor: gosh
To jeszcze nie ma takiego oprogramowania?

Re: Oprogramowanie

: 23 mar 2019 16:13
autor: mona80
Myślę, że tutaj nie warto podejmować decyzji zbyt pochopnie i najlepiej sprawdzić kilka ofert, porównać je ze sobą i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję. Z tego co wiem, to wiele przedsiębiorców ceni sobie Ermlab za pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Re: Oprogramowanie

: 21 lip 2019 18:24
autor: aniakowalikkk
Jeśli chodzi o stworzenie dedykowanego oprogramowania, to polecam firmę Inventon i ich programistów. Zajmą się tym profesjonalnie, dla nas tworzyli właśnie takie autorskie oprogramowanie.

Re: Oprogramowanie

: 20 sie 2019 13:30
autor: Werka8
A ktoś z Was prowadzi firmę produkcyjną? Tak się akurat składa, że szukam programu dla siebie. Może ktoś z Was mógłby mi powiedzieć jaki program do zarządzania produkcją? Sama niestety nie za bardzo się na tym znam. Dajcie znać, jak coś Wam się przypomni.

Re: Oprogramowanie

: 09 wrz 2019 09:15
autor: Zuzula
Oprogramowanie takie sprawdza się praktycznie w każdej firmie..... Oprogramowanie dedykowane to nie tylko systemy ERP. Wielu klientów decyduje się na elektroniczny obieg dokumentów lub systemy business intelligence, które wymagają wręcz indywidualnego podejścia i nie da się ich sprzedać w wersji „pudełkowej”.

Jasne, ze jest to wiekszy koszt, ale moim zdaniem dla wygody warto jest na to postawić.

Re: Oprogramowanie

: 12 wrz 2019 12:55
autor: Wiewiórka
Poszukaj w sieci na pewno takich oprogramowań nie brakuje

Re: Oprogramowanie

: 30 wrz 2019 16:42
autor: monikabert90
A czy ktoś z Was korzysta w firmie z nowoczesnego, innowacyjnego oprogramowania informatycznego oferowanego przez firmę Primesoft? Polecam, bo są to naprawdę fajne systemy, które mogą usprawnić działanie całego Waszego przedsiębiorstwa ;)

Re: Oprogramowanie

: 18 paź 2019 11:29
autor: domi.nika
Polecam oprogramowanie na vobis.

Re: Oprogramowanie

: 18 gru 2019 12:36
autor: anniee
Po wdrożeniu nowego oprogramowania warto również pamiętać o wykupieniu dobrego antywirusa. Podczas pracy z danymi osobowymi musimy być pewni, że urządzenie jest odpowiednio zabezpieczone. Program antywirusowy ma za zadanie wykrycie potencjalnych zagrożeń zanim będzie za późno. Wielowarstwowa ochrona znacznie podnosi poziom ochrony antywirusowej i wcale nie wpływa na wydajność komputera.