Strona 1 z 1

Jaka reklama

: 16 lut 2019 06:15
autor: mamuśka58
Jaka forma reklamy najlepiej sprawdziła się w waszej firmie? Bo ja trafiłam na ciekawą ofertę.
Taelo to miejsce w którym firmy mogą się darmowo reklamować i pozyskiwać nowych klientów. Można dodawać zdjęcia z wykonanych poprzednio prac, dane kontaktowe, artukuły na temat branży w ktorej dzialają. A odane do serwisu ogłoszenia przez osoby, które chcą zlecić wykonanie pracy są automatycznie rozsyłane do firm, które pasują profilem swojej działalności.
To świetne rozwiązanie na pozyskanie klientów i darmowa reklamę w internecie.

Re: jaka reklama

: 18 lut 2019 08:11
autor: mamuuncik
Dzięki za propozycje, na pewno ją przemyślę, bo obecnie zabieram się za marketing w mojej firmie. Zastanawiam się też nad udziałem w targach branżowych, mają być za niecały miesiąc i mogłabym się pokazać lokalnym klientom.

Re: jaka reklama

: 19 lut 2019 11:03
autor: mamami
Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż sieć reklamowa. U wszystkich partnerów Google będą wyświetlane reklamy graficzne lub tekstowe. Daje to szeroki zasięg w pozyskiwaniu klientów. W połączeniu z jeszcze innymi formami reklamy - sukces gwarantowany.

Re: jaka reklama

: 08 mar 2020 13:24
autor: sek0nda
Też o tym słyszałam i na pewno warto zainwestować w tę formę reklamy jeśli naszym celem jest zwiększenie widoczności produktu. Ale to nie jedyna forma marketingowa, warto wypróbować też inne.