Jaka drukarka do etykiet

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
Awatar użytkownika
Hanna

Jaka drukarka do etykiet

Post autor: Hanna » 10 lip 2018 16:11

Witajcie, prowadzę sklep internetowy i potrzebuję małej drukarki do etykiet - nie musi być bardzo wydajna, ale ważne by była bezawaryjna, łatwa w naprawie oraz by koszty eksploatacyjne były jak najniższe. Głównie chodzi mi o proste etykiety samoprzylepne. Z tego co widziałam w internecie to popularne są drukarki Zebra, jest też trochę drukarek Brother i się w sumie waham. Możecie coś polecić?

arlett

Re: Jaka drukarka do etykiet

Post autor: arlett » 10 wrz 2018 05:28

Etykiety samoprzylepne możesz bez problemu zamowić tutaj labelexpress.eu
Wydrukują je i prześlą w Ciągu trzech dni. Oferta jest bardzo rozbudowana a jakość druku wysoka. Sama myślę o nawiązaniu współpracy z tą firmą.

zdetka

Post autor: zdetka » 13 wrz 2018 14:38

Jeżeli chodzi o drukarki do etykiet, to tylko drukarka Zebra. Jestem pewna, ze będziesz zadowolona z tego wyboru. Sprzęt nie jest drogi, a sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

miloszka

Post autor: miloszka » 24 wrz 2018 15:10

To ma być drukarka do użytku własnego, czy w firmie? Ile mniej więcej dziennie zamierzacie drukować etykiet? To bardzo ważne pytania, dzięki którym znajdziecie sprzęt dostosowany do waszych potrzeb.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 23 paź 2018 10:51

Ja wychodzę z założenia, że takie kwestie najlepiej po prostu zawierzyć firmie, która dobrze się na tym zna. Na myśl przychodzi mi przede wszystkim Label Express, gdzie stosują technologię druku cyfrowego. Nie bagatelizujcie tego, bo to może znacznie pchnąć sprzedaż Waszych produktów do przodu.

mona80

Post autor: mona80 » 20 gru 2018 11:58

Lepiej kupić sprzęt z wyżeszj półki, który posłuży wam przez długi czas. Wiem to z własnego doświadczenia. A co do etykieciarek, to sprawdźcie sobie też memprint - myślę, że was zainteresuje. Jest to etykieciarka, która pozwala na szybką i wygodną aplikację etykiet, a ponadto zapewnia większą wydajność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”