Strona 1 z 2

Jaki hosting pod firmową stronę?

: 12 cze 2017 13:09
autor: majaa862
Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 12 cze 2017 13:51
autor: Roberto
Zapytaj się swego informatyka, może on oferuje hosting w sprzedaży. Dobrze jest jak informatyk, który czuwa nad stroną ma pełna władzę nad hostingiem. Co do wymagań, to strona firmowa o której pewnie myślisz za dużych nie ma. Zwykle ludzie robią wizytówkę i na tym strona firmowa się kończy. Jak się ma taką wizytówkę, to raczej się nie spodziewaj dużych rezultatów. Dobrze jest, jak strona ma jakieś forum, jak jest rozbudowana. Przyciąga to jednak klientów. Ja to bym zaczął najpierw budować stronę, a potem bym założył firmę.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 12 cze 2017 14:05
autor: hannaa89
Pod firmową stronę powinien wystarczyć hosting współdzielony - ten cal.pl/hosting powinien się nadać. Zacznij od sprawdzenia pojemności (powinno wystarczyć kilka GB) i transferu (minimum to kilkadziesiąt GB miesięcznie). Najważniejsza jest jednak wydajność i stabilność, ale tego po parametrach nie sprawdzisz - musisz przetestować hosting przez kilka dni, ale to nie problem, w wielu firmach można to zrobić za darmo.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 20 cze 2017 11:00
autor: lucky loser
Kilka dni to stanowczo za mało. Czasami te kilka dni może być dobrze, a potem jedna wielka kicha. Na poważną stronę trzeba dobry hosting, tak to jest.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 17 sie 2017 10:16
autor: jadwigaa87
majaa862 pisze:
12 cze 2017 13:09
Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową?
Zależy od potrzeb, tzn. wielkości strony, ruchu itp., ale na ogół takie strony nie zajmują wiele miejsca, ruch na nich także jest niewielki, powinien więc wystarczyć hosting w podstawowym pakiecie. Zerknij na ten cal.pl - ma niezłe parametry, dobry support, powinien się nadać.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 18 sie 2017 10:31
autor: kubiaczka
Hosting to trzeba sobie wybrać bardzo skrupulatnie, żeby stronka nam działała jak nalezy. Ja mam hosting z zetohosting.pl i jestem bardzo z niego zadowolona. Nie ma co się brać za darmowe hostingi bo na dłuższą metę, i tak to nie zadziała, więc lepiej od początku miec spokój :)

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 23 wrz 2017 22:10
autor: RenuJi
Moim zdaniem fajną opcją jeżeli chodzi o hosting jest Aruba Cloud. Centra danych opierają się tutaj na standardzie Tier IV i są ulokowane w chwili obecnej w takich państwach jak chociażby Niemcy, Francja czy Wielka Brytania. Mamy tutaj możliwość skorzystania z darmowej wersji testowej przez 60 dni, a potem koszty kształtują się w granicach 4 PLN za miesiąc z 1 CPU z procesorem Intel Xeon, 1 GB RAM i 20 GB SSD.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 24 wrz 2017 13:33
autor: Szefunio
To zależy czego oczekujesz od hostingu i przede wszystkim ile chcesz na niego wydać.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 09 lis 2017 16:21
autor: mader
Hekko jest mega niezawodne i na spokojnie warto na nim działać.
Ma bardzo dobre parametry, robi różnicę.
Moje doświadczenia wyłącznie pozytywne.
Ale to każdy stawka stronę na czym uważa - nie ma sensu płacić po 500 zł za hosting pod stronę firmowa.

Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

: 15 gru 2017 13:06
autor: mokka
U nas wszelkimi informatycznymi sprawami i outsourcingiem zajmuje się itbce, przynajmniej mam wtedy pewność że wszystko jest pod kontrolą