Strona 1 z 1

Jaka domena pod sklep internetowy

: 10 cze 2017 14:41
autor: Waleriana
Jaka domena najbardziej by się nadawała pod sklep internetowy. Tak sądzę, że domena też ma znaczenie, czym powinna się charakteryzować. Wiadomo, że na początku trzeba ją wybrać, potem czasami już jest za późno.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 12 cze 2017 12:09
autor: majaa862
Moim zdaniem domena dla sklepu przede wszystkim powinna być oryginalna, nie powinna być jednak zbyt długa, ani trudna do zapamiętania - co do końcówki, to .pl oczywiście będzie najbardziej odpowiednia. Wiele domen jest już jednak zajętych, wiec może być problem ze znalezieniem odpowiedniej - na cal.pl/domeny można sprawdzić dostępność domeny i jeśli jest wolna, to w kilka chwil ją zarejestrować.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 24 cze 2017 12:42
autor: Bella
Domena powinna odzwierciedlać to co sprzedajemy, tak, żeby się klientom kojarzyła z towarem który poszukują.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 12 lip 2017 07:24
autor: puszysta
Odzwierciedlająca to co się sprzedaje. Nazwa w tytule jest według mnie bardzo ważna.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 12 lip 2017 18:12
autor: mamami
Pod sklep to juz lepiej zastanowic sie nad jakas lepsza domena, na pewno chwytliwą. Myśle ze ta z pl wystarczy. Ja mam domene pod swoja strone z pl od Hekko. Hosting tez u nich wykupuję, płacę niecałe 20 zł miesięcznie.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 20 mar 2018 21:12
autor: SzalonaMama
Jak pod sklep to musi się fajnie rozbudowywać i być łatwą w pozycjonowaniu. Polecam tego usługodawce hostingowego netmark.pl. Ma bardzo dobrą oferte i porządne domeny w sprzedaży. Na pewno będziesz zadowolony :)

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 15 wrz 2018 23:32
autor: roputek
Jeżeli biznes w Polsce, to z końcówką .pl, a jeżeli biznes międzynarodowy to z końcówką .com. Domeny i hosting kupisz w Hekko - waaarto mieć wszystko w jednym miejscu, ponieważ wtedy zarządzanie biznesem jest łatwiejsze.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 20 wrz 2018 17:38
autor: lana52
E tam - domena, domeną... Nie należy zapominać o wysokiej jakości produktach i reklamie. Najlepiej jest zdecydować się na reklamę w wyszukiwarce Google. Samodzielne zoptymalizowanie kampanii może być niezwykle trudne, dlatego warto powierzyć to zadanie firmie.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 30 lis 2018 12:24
autor: nekles
Również miałam podobny problem, jednak w jego rozwiązaniu pomógł mi portal internetowy 2strony, z niego dowiesz się wszystkiego o prowadzeniu sklepu.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 16 sty 2019 18:41
autor: Kazoo
Domena jest bardzo istotna w przypadku sklepu internetowego. Powinna być krótka, chwytliwa i jakoś kojarząca się z branżą. Niestety zdobycie takiej domeny teraz graniczy z cudem. Wiele ułatwić mogą agencje, które mają własnie wykupione takie perełki i oferują sprzedaż domeny oraz hosting. Mi udało się wyrwać od https://icomweb.pl/domena-i-hosting/ bardzo fajną, krótką i interesującą domenkę za dobre pieniądze. Zadzwoń, napisz - może i dla Ciebie coś się u nich znajdzie :P