E-learning język angielski gratis

Zapraszam na e-learning na naszym portalu.
Awatar użytkownika
hans2

Re: E-learning język angielski gratis

Post autor: hans2 » 28 sie 2018 14:48

Według mnie warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych. To może być naprawdę bardzo skuteczne rozwiązanie :)
Negatywne myśli sprowadzają negatywne zdarzenia.

Florka

Post autor: Florka » 04 wrz 2018 14:13

Platforma e-learningowa jak najbardziej ale konkretnie, na przykład w formie studiów na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym. Maja w swojej ofercie dla przykładu grafikę w języku angielskim. To już jest coś co daje możliwości rozwoju kariery, w dodatku na polu międzynarodowym. Warto pomyśleć, zanim sie postawi na kierunek.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 05 wrz 2018 14:23

Nasz e-learning trzeba traktować jako wspomaganie nauczania. Pisałem zresztą o tym już kiedyś.
Biznes

Awatar użytkownika
diarej46

Post autor: diarej46 » 11 wrz 2018 17:10

Myślę, że w Internecie znajduje się sporo sprawdzonych informacji w tym temacie. Wystarczy się trochę rozejrzeć.
Żaden prokurator celowo nie strzela sobie w stopę, mimo że niektórzy wyglądają na takich, co lubią się kaleczyć.

Awatar użytkownika
AffilNeed

Post autor: AffilNeed » 14 wrz 2018 14:08

To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
Czas to materiał, z którego zrobione jest życie.

Awatar użytkownika
hujaribu9h

Post autor: hujaribu9h » 14 wrz 2018 15:01

Przydatne informacje! Dzięki wielkie! Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą :)
Siedziała na fotelu pasażera w jego żółtym daihatsu, przywodząc na myśl samego Lucyfera, który omyłkowo zawędrował do kościoła.

Awatar użytkownika
bliss1k

Post autor: bliss1k » 14 wrz 2018 16:19

Poszperajcie w Internecie. Z całą pewnością coś się na ten temat znajdzie.
- "Przepraszam" Wystarczy, że na nim skończysz. Jeśli ciągniesz dalej, traci na znaczeniu.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 19 wrz 2018 18:34

Wydaje mi się, że takie kursy gratis nie są najlepszym pomysłem... Poza tym jeden kurs nigdy nie da nam takiej pewności jak normalne zajęcia w szkole językowej. Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na http://mlp.opole.pl/ . Jest to szkoła języków obcych w Opolu, z której usług i wiedzy korzystałam jakiś czas temu. Szczerze mogę powiedzieć, że zajęcia dały mi naprawdę dużej pewności w posługiwaniu się językiem obcym, dodatkowo uzupełniłam braki gramatyczne i w końcu rozumiem o co w tym chodzi ! Moim zdaniem bardzo dobry wybór !

Awatar użytkownika
eladomonik

Post autor: eladomonik » 24 wrz 2018 11:21

Nie mam za dużego doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...
Milczenie wychodzi Ci naprawdę świetnie

jovitka

Post autor: jovitka » 27 wrz 2018 09:24

Z tego co widzę kilka osób uczy się w domu i wiem wiem jak to jest... czasem brakuje motywacji. Dlatego ja jej nieustannie szukałam i całkiem przypadkiem trafiłam na nagranie w youtube, jak się okazuje bardzo łatwo i szybko można się zmotywować. Dodatkowo jak wiemy jakimi metodami się uczyc (pssst - szkolne, tradycyjne są do bani) i widzimy efekty to jeszcze bardziej chce się uczyć! Polecam sprawdzić ten materiał od Enlinado :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „E-learning na biznesmamy.pl”