Marketing, reklama

…czyli jak wypromować swój biznes.
Marysia_89

Marketing, reklama

Post autor: Marysia_89 » 11 mar 2019 00:17

Czy ktoś z was interesuje się marketingiem online? Zastanawiam się nad zainwestowaniem w reklamy Google Adwords. Prowadzę sklep internetowy, więc szukam klientów z całej Polski, nie tylko lokalnych. Chciałabym uzyskać szybkie efekty, słyszałam, że pozycjonowanie strony zajmuje dużo czasu, natomiast płatne reklamy w Google już nie.

DominikaD32

Re: Marketing, reklama

Post autor: DominikaD32 » 12 mar 2019 12:15

Form reklamy rzeczywiście jest wiele, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na działania w sieci które są w stanie przynieść bardzo dobre efekty w większej ilości klientów oraz jednocześnie wzroście zysków. Ja mogę także polecić do sprawdzenia ofertę agencji marketingowej iWizerunek, która również dba o postrzeganie naszej firmy w sieci i stara się budować długotrwałe relacje z klientami.

Kamilf723

Post autor: Kamilf723 » 13 mar 2019 08:23

Adwords nie zawsze pomoże, albo pomoże ale nie na długo, trzeba pod daną firmę wybrać reklamę. Uświadomiła mnie o tym firma, gdzie przeanalizowali błędy które popełniałem i pomogli mi je wyeliminować.

Olek

Post autor: Olek » 14 mar 2019 09:49

Ja prowadzę małą firmę i u nas idealnie sprawdziły się gadżety reklamowe. Smycze, długopisy z nadrukiem, cukierki- próbowaliśmy różnych rzeczy. Klienci bardzo się cieszą, kiedy dostają od nas taki upominek i chętnie wracają ponownie. Ostatnio zamawiałem nową turę długopisów reklamowych i muszę przyznać, że jakość nadruku jest genialna.

lana52

Post autor: lana52 » 18 mar 2019 18:41

Uważam, że najrozsądniej jest łączyć różne formy promocji i sprawdzać, co w naszym przypadku sprawdza się najlepiej. Na pewno poza standardowymi formami reklamy warto jest zdecydować się na influancer marketing.

AbiUbu

Post autor: AbiUbu » 21 mar 2019 14:39

Dobrze jest czasem doszkolić się z tej tematyki. Dobrym miejscem ku temu może być kurs dla pracujących w reklamie organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Biznesu. To zajęcia prowadzone przez bardzo ciekawych ludzi, którzy omawiają casy ze swojego doświadczenia oraz to, jak sobie z nimi radzili. Polecam, naprawdę warto!

dominica

Post autor: dominica » 22 mar 2019 10:41

Marketing i reklama to niezbędne czynniki, by prowadzić prosperującą firmę. Jednak trzeba stworzyć odpowiednią strategię, która w głównej mierze zależy od specyfiki przedsiębiorstwa. Moim zdaniem w sprawie reklamy i budowania wizerunku marki najlepiej kontaktować się z agencją interaktywną, której pracownicy doradzą najskuteczniejszą metodę oraz zajmą się sprawami marketingowymi.

mona80

Post autor: mona80 » 25 mar 2019 11:39

Warto skorzystać również z kampanii SEM, a dokładnie z Google AdWords. Oczywiście pomoże w tym dobra agencja marketingu online. Pokrótce polega to na tym, by Twoje reklamy były widoczne w wyszukiwarce Google przy słowach, które wpisują klienci by znaleźć firmę, która ich interesuje. Takie narzędzie ma ogromną siłę i bardzo pomaga wygenerować większe zyski firm. Wiem o tym z własnego doświadczenia.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019 17:27 przez mona80, łącznie zmieniany 1 raz.

HannaPa

Post autor: HannaPa » 29 mar 2019 21:29

Oczywiście, że warto. Zwłaszcza jeśli jesteś początkujący w branży i ciężko Ci się wybić. Reklamowanie się oraz budowanie wizerunku w sieci to obecnie podstawa każdego biznesu.

rejs55

Post autor: rejs55 » 31 mar 2019 20:59

To co jest wazne to budowac kontak z klientem poprzez drobne i bardzo skuteczne gesty zarazem ;) oto cały sekret i cała wiedza!! :) na pewno pomoze Ci w tym freshdrink, napoje-izotoniczne. To co przede wszystkim jest fajne to fakt, ze masz tutaj swoje logo oraz mozesz wykorzystywac to w roznych sytuacjach np. na evantach lub w promocji ulicznej ;) rzuca sie w oczy i idzie cos takiego zapamietac. Zastanow sie nad tym ;) :thumbup:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”