Rodzinne wakacje

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Alekas

Re: Rodzinne wakacje

Post autor: Alekas » 17 paź 2018 11:04

A jak wasze podróże samolotem? Czy latacie z dziećmi na wakacje samolotami?

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 19 paź 2018 13:52

Ludzie kompletnie nie doceniają wakacji w górach. To bardzo błędne myślenie - Tatry są wspaniałe a widoki zapierają dech w piersiach. Dlatego raz do roku staramy się odwiedzać te tereny, a to za sprawą zaprzyjaźnionego pensjonatu Orlik . Tak komfortowe miejsce, zadbane i przyjemne dla oka okazuje się doskonałym dodatkiem do wyjazdu tego typu. :)

bolo166

Post autor: bolo166 » 24 paź 2018 19:47

My zawsze zagranicę. Na miejscu wypożyczamy samochód i tak się poruszamy.

bronkimat

Post autor: bronkimat » 31 paź 2018 13:55

Od jakiegoś czasu wraz z rodziną zdecydowaliśmy się na rejsy po Chorwacji. Osobiście korzystamy z oferty czarteru jachtów. Bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnego siedzenia w hotelu.

monika8934

Post autor: monika8934 » 07 lis 2018 19:43

My na takie rodzinne wakacje chyba w tym roku wybieram się razem z podrozeirejsy.pl. Dzieci są już troszkę większe, więc możemy pozwolić sobie na zagraniczne wyjazdy. Marzy mi się jakieś fajne miejsce, bo dawno z mężem nie byliśmy, a że lecimy z rodzicami, to może uda się czasem wyskoczyć gdzieś we dwójkę.

Kazoo

Post autor: Kazoo » 13 lis 2018 18:42

Moim zdaniem urlopy dzielą się na dwa rodzaje, gdy ma się już rodzinę. Pierwszy - tylko z mężem, aby naprawdę wypocząć i odpocząć za wsze czasy, a drugi - z mężem i dzieciakami, aby zacieśniać rodzinne relacje i naprawę budować więzi :) Z tego powodu ten drugi typ to u nas przede wszystkim jakieś wyprawy, trekkingi i tego typu sprawy. Planujemy z mężem czy by w przyszłe wakacje nie zabrać dzieciaków na 2-3 tygodniowy trekking. Jestem pewna, że taka wyprawa dobrze by wpłynęła na nasze więzi i relacje. Z opinii, które znalazłam wynika, że biuro Prestige Tours naprawdę jest godne polecenia. Zapewniają doświadczonych, polskich przewodników na wyjazdy w najdalsze zakątki Ziemi, wycieczki w niezbyt dużych grupach, świetne zorganizowanie zarówno pod kątem atrakcji, jak i formalności - pośrednictwo wizowe. A co Wy sądzicie o takiej formie rodzinnych wakacji? Męczarnia czy sprawdzian charakterów i rodzinnych więzi? :) U nas jak na razie się sprawdza :D

Florka

Post autor: Florka » 14 lis 2018 16:58

Mam nieco inne odczucia. Myślę, że czas kiedy jesteśmy jeszcze bezdzietni lub, gdy nasze pociechy są już dorosłe jest najlepszy na wyprawy typu choćby wyspy w Indonezji. Poznawanie nowych kultur, lądów, religii etc. Jak już są dzieci, to pozostaje nam domek nad jeziorem ;) przynajmniej przez kilka dobrych lat. Wracając do Indonezji, to znalazłam fantastyczne biuro prowadzone przez Polaka i Indonezyjkę Dua Benua. Są znakomicie zorganizowani, bardzo rzetelni i konsekwentni w działaniach.

zdebski

Post autor: zdebski » 28 lis 2018 21:21

Jak lubicie porządnie odpocząć bez tłumów ludzi to polecam miejscowość Rowy koło Ustki. Mamy tam ulubiony pensjonat - Cyman. Miło tam i przyjemnie, dobre ceny a do tego mają najlepszą lodziarnio-kawiarnię w okolicy.

aga89

Post autor: aga89 » 21 gru 2018 12:07

Rodzinne wakacje, czyli urlop z dziećmi. Odradzam wyjazd w góry, za dużo chodzenia. Może warto udać się na Mazury, aby podziwiac piękne krajobrazy, popływać po jeziorach? :D

Chylon

Post autor: Chylon » 22 gru 2018 14:16

Najlepiej wyjeżdżać całą rodziną za granicę i zwiedzać świat! Jednakże, najmądrzejsze jest podróżowanie z pomocą biura podróży, gdyż można znaleźć atrakcyjne oferty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”