Rodzinne wakacje

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
maniek99

Re: Rodzinne wakacje

Post autor: maniek99 » 31 maja 2018 23:49

Rodzinne wakacje to świetna sprawa! Warto nie tylko zwiedzać różne zakątki, ale też sztuką jest znaleźć idealny nocleg. Podczas zwiedzania Kazimierza Dolnego, które jest miastem pełnym klimatu - można przenocować w hotelu. Na miejscu jest basen, spa oraz możliwość odpoczynku przy grillu lub przy ognisku. Takie atrakcje na pewno przyniosą wiele radości po całodniowej wycieczce po mieście.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 09:09

Zgadza się. Nie ma to jak rodzinne wakacje. My na przykład w tym roku wybieramy się całą rodzinką do kudowy zdroju. Mamy już zarezerwowany hotel verde montana, gdzie spędzimy caly tydzień. Oprócz zwiedzania mamy także w planach odpoczywać w hotelowej strefie wellness.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 08 lip 2018 15:50

Poczytajcie sobie troszkę o czarterowaniu jachtów i od razu mówię nie chodzi mi o Polskie jeziora tylko o takie miejsca jak Chorwacja czy Grecja, PUNT to dość fajna firma bo nie tylko może Wam zapewnić odpowiednią jednostkę tam gdzie chcecie, ale jeśli np. nie macie uprawnień możecie wybrac opcje rejsu z możliwością zdobywania patentów - świetna sprawa, u nas pierwszy raz właśnie tak na żaglach spędziliśmy teraz przynajmniej co drugi rok jeździmy na coś podobnego, ale już sami.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 10 lip 2018 15:21

Jak rodzinne wakacje to oczywiście nasze ukochane Tatry. Co roku jeździmy z dzieciakami w góry, by się trochę wyszalały. Nasza baza noclegowa to Zakopane, stamtąd mamy blisko na szlaki turystyczne, do term Bukovina i naszego zeszłorocznego odkrycia: restauracji w Zakopanem TaTradycja, mają najlepszy kwaśnik, jaki do tej pory jadłam. :D

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » 23 lip 2018 19:00

My spędziliśmy tydzień na Zamku Janów Podlaski w bardzo nam się podobało. Piękna okolica, wiele atrakcji- również dla dzieci. Świetnie wyposażone, nowoczesne Spa do dyspozycji. Idealne miejsce na regenerację sił i odpoczynek;)

Mannia

Post autor: Mannia » 24 lip 2018 10:57

Zależało mi na tym, aby moje dzieci wspominały wakacyjne wyjazdy jako okres pełen aktywności, dobrej zabawy a przede wszystkim wypoczynku. Zdecydowaliśmy się skorzystać całą rodziną z pakietu w hotelu zalesie mazury , aby wspólnie spędzić jak najmilsze chwile. Jezioro, sosnowy las, piękne wschody i zachody to nieliczne z atrakcji, jakie mieliśmy okazję podziwiać. Spędziliśmy 7 noclegów w standardzie hotelowym. Mogliśmy liczyć na pełne , przepyszne wyżywienie a nawet kolacje biesiadne! Z kolei dzieciaki codziennie korzystały z animacji tematycznych, mini zoo i 3 placów zabaw! Przez cały ten czas miały pełne ręce roboty. 

otylia

Post autor: otylia » 24 lip 2018 13:02

Nie ma jak wczasy za granicą – przynajmniej pogoda pewna. Na taki wypad trzeba jednak pomyśleć o wymianie waluty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”