Wakacje w Polsce

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
mamaja

Re: Wakacje w Polsce

Post autor: mamaja » 10 maja 2018 11:29

ja w sumie nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam zagranicą :) W tym roku też po raz kolejny planujemy urlop w Chałupach. Rozglądałam się długo za odpowiednim noclegiem i ostatecznie zdecydowałam się na hotel Meridian. Super dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi, fajna lokalizacja nad zatoką i blisko stacji PKP. Na miejscu basen, SPA i osobna sala z bilardem czy piłkarzykami.

bejaska

Post autor: bejaska » 27 maja 2018 19:55

A my zamierzamy wybrać się na mazury, ale jak to wyjdzie to jeszcze zobaczymy. Plany zawsze są, ale często trudno nam je zrealizowć.

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 28 maja 2018 23:39

My zamierzamy wybrać się na południe kraju - i zwiedzić wszystkie większe miasta. Planujemy nocować w Kazimierzu Dolnym w Villa Bohema. Oprócz zwiedzania chcemy także mieć czas dla siebie i chwilę relaksu. Hotel zapewnia nam wiele atrakcji - w tym SPA i basen - co jest dla mnie idealnym rozwiązaniem :)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 29 maja 2018 11:17

Ale przecież wakacje w Polsce można spędzić równie przyjemnie, jak jakiś zagraniczny wylot. Nawet w Waszej okolicy możecie stworzyć taki klimat, z którego będziecie mogli być dumni. Wiem, że wiele osób tworzy ciekawe miejsca przy jeziorach.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 29 maja 2018 13:59

Bardzo udane wakacje udało nam się spędzić w Gdańsku, gdzie mieliśmy przyjemność spędzać miłe chwile w apartamencie Uno. Przyjemne warunki, miła atmosfera i doskonałe wyposażenie okazały się wspaniałym dopełnieniem do nadmorskiej aury, która pozwoliła nam niezwykle wypocząć. Bardzo udany wypad który bardzo chcę powtórzyć!

Freddy

Post autor: Freddy » 05 cze 2018 14:44

My już przebieramy nogami bo zaraz po skończeniu roku szkolnego ruszamy nad morze. Na całe dwa tygodnie. Mam nadzieję się wyleniuchować za wszystkie czasy. Robię też ostatnie zakupy w tym chce kupić kosmetyki naturalne. Dla dzieci na pewno z większym filtrem. A sam to bym się chciał mocniej opalić. Żona też pewnie woli się podpiec nieco na brąz :)

korisnilson

Post autor: korisnilson » 27 cze 2018 07:12

Wakacje w Polsce mogą być ciekawe, wszystko zależy od tego jaki rejon chcemy zobaczyć, jak lubimy spędzać wolny czas. Natrafiłam na artykuł o parkach linowych na Śląsku, można przemóc swoje lęki wysokości i nauczyć dziecko czegoś nowego. Wybieracie tego typu atrakcje? Jak spędzacie czas na wyjazdach?

Suzana

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 09:24

Wakacje w Polsce też potrafią być fajne. My w tym roku wyjeżdżamy sobie na tydzień do kudowy zdroju, gdzie zarezerwowalismy hotel verde montana. Chcielibyśmy zwiedzić miasto, a także odpocząć na basenach i w spa.

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » 23 lip 2018 18:56

Fajną opcją może być Zamek Janów Podlaski. Piękna okolica z wieloma atrakcjami i z bardzo dobrze rozbudowaną strefą wellness. My właśnie od nich wróciliśmy i to bardzo zadowoleni i wypoczęci;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”