Recykling śmieci

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Roberto

Recykling śmieci

Post autor: Roberto » 28 mar 2019 10:59

Czy sortujecie śmieci, jak u Was wygląda sprawa recyklingu? Dla nas jak i dla przyszłych pokoleń na Ziemi ma przecież to ogromne znaczenie.

edwinP

Re: Recykling śmieci

Post autor: edwinP » 15 kwie 2019 18:29

Oczywiście ze sortujemy śmieci, to podstawa. Mogę jeszcze podać namiary na firmę od recyklingu tworzyw sztucznych recyklingtworzyw.com. Skupują odpady poprodukcyjne i produkuje regranulat. My korzystamy z ich usług. Działają na terenie całego województwa dolnośląskiego.

karola90

Post autor: karola90 » 22 lip 2019 11:25

Tak, przywiązują do tego ogromną uwagę. Również uczę dzieci jak dbać o środowisko i wspólnie segregujemy śmieci. Następnie przekazuję je firmie, która zajmuje się recyklingiem. Uważam, że każdy powinien mieć świadomość tego jak ważna jest ochrona środowiska, aby w przyszłości nam i naszym dzieciom się dobrze żyło.

dolores78

Post autor: dolores78 » 13 sie 2019 13:16

Ja czytałem, że muszę dostać jakieś pozwolenia. Chcę otworzyć swoją firmę, ale konieczne jest wykonanie jakichś badań i jakieś ekofizjografie czy coś są tu osoby, które bardziej znają się na temacie ochrony środowiska i mogą odpowiedzieć mi na kilka pytań?

lorna77

Post autor: lorna77 » 20 sie 2019 01:32

Jeśli o to chodzi to dobrze sprawdzi się firma Karat Elektro Recykling z Torunia. Specjalizują się w recyklingu elektroodpadów, baterii czy tworzyw sztucznych. Zajmują się także niszczeniem akt i dokumentów oraz dysków twardych, utylizują odpady budowlane i mieszane. Także jak widzicie firma działa kompleksowo, do tego jest solidna i profesjonalna, zdecydowanie to dobrzy fachowcy.

dominica

Post autor: dominica » 20 sie 2019 13:57

Oczywiście, że sortuję! Dobre nawyki dorosłych przekładają się na dobre nawyki kolejnego pokolenia i tak naprawdę to jedynie w ten sposób można cokolwiek zmienić! Ziemia już tonie w morzu śmieci i plastiku!

Julietta20

Post autor: Julietta20 » 17 wrz 2019 13:35

Zgadzam się, recykling śmieci to niezwykle ważna sprawa, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy tych odpadów jest naprawdę dużo. Ale za segregację i właściwą utylizację odpadów powinny brać się też duże firmy, które produkują jeszcze więcej śmieci, często niebezpiecznych. Wszystkim z Bydgoszczy i okolic polecam firmę Zakład obrotu złomem. Solidnie wykonują zlecenia zarówno indywidualne jak i dla firm. W swoich szeregach mają wykwalifikowanych fachowców, znają się na tym, co robią i rzetelnie podchodzą do każdej sprawy.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 03 gru 2019 01:13

Pojemniki do recyklingu odpadów kupicie w podwarszawskim Lekaro http://lekaro.pl/ Mają różnego rodzaju pojemniki, o różnych wielkościach, solidne i wytrzymałe. Ta sama firma odbiera od nas odpady i je wywozi. Maja dobre ceny a pojemniki i kontenery sprzedają i wynajmują.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”