Targi, festyny, itp.

Wiesz o czymś, daj nam znać!
anniee

Re: Targi, festyny, itp.

Post autor: anniee » 11 gru 2018 12:00

Twój pomysł na promocję działalności firmy jest bardzo ciekawy. Myślę, że w takiej sytuacji powinnaś pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu stoiska. Nie powinno zabraknąć tutaj efektywnej prezentacji produktów, ulotek i oczywiście wizytówek. Aby uniknąć bałaganu, proponuję zaopatrzyć się w stojaczki reklamowe.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 25 gru 2018 16:14

Ogólnie tego typu wydarzenia w gruncie rzeczy są bardzo niedoceniane, ale musicie pamiętać, że jeśli odpowiednio się przygotujecie do tego typu wydarzenia to i potencjalny klient szybciej Was dostrzeże i doceni. Nie wiem czy kojarzycie firmę retio? jeśli nie to warto się z nimi skontaktować przedstawić Wasz produkt i poprosić o dobranie odpowiedniej kompozycji wystawowej dla niego, czy to do sklepu czy też na targach lub festynach na pewno nie da się Was nie zauważyć.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 07 sty 2019 19:29

Na pewno warto zainteresować się takimi wydarzeniami jeżeli chodzi o pokazanie swojej firmy. Do tego na pewno też przyda się wam pomoc hostess. Powinniście przemyśleć taką opcje i poszukać najlepiej targów branżowych w waszych okolicach, może coś akurat ciekawego się dzieje.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 21 sty 2019 12:21

Na tagach, festynach i innego tego typu wydarzeniach pozyskać można wielu nowych klientów. Trzeba ich jednak w jakiś szczególny sposób zainteresować - np. organizacją jakiegoś konkursu, dzięki któremu wygrać będzie można atrakcyjne nagrody. Dodatkowo zamówić można np. takie długopisy z nadrukiem, które otrzyma każdy uczestnik konkursu, a Ci co wygrają to jakieś lepsze nagrody. Myślę, że promocja całkiem ciekawa ;)

Claudynka

Post autor: Claudynka » 18 lut 2019 16:28

Nie tak dawno znalazłam bardzo fajną stronę, na której dostępne są wszystkie wydarzenia dla dzieci w Poznaniu czyli w moim mieście :) Czy wasze miasta również posiadają takie strony? Wcześniej nie wiedziałam o koncertach i festynach dla dzieci.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 23 lut 2019 22:32

Każda firma powinna inwestować w reklamę na targach. Targi to doskonałe miejsce na pozyskanie nowych klientów a także na nawiązanie kontaktów biznesowych. Aby dobrze wypaść na targach warto przygotować namiot reklamowy. Namioty o różnej wielkości a także konfiguracji oferuje firma Halplan. Firma ta wykonuje namioty dostosowane do potrzeb klientów a także zgodnie z ich wskazówkami. Namiot wykonany jest z solidnej konstrukcji a także mocnego poszycia, jest też w montażu i demontażu.

zdetka

Post autor: zdetka » 01 mar 2019 13:53

Skoro już mowa o namiotach, to czy ktoś z was korzystał z namiotów ekspresowych]? Jak się u was sprawdziły? Zależ mi właśnie na wynajmie takiego namiotu, który będzie bardzo łatwy i prosty w montażu. O tej firmie z Wrocławia -Fatra, słyszałam wiele pochlebnych opinii.

Koraa

Post autor: Koraa » 17 wrz 2019 11:13

Jeżeli szukasz akcesoriów na targi itp to zerknij sobie tu http://www.ekodynamic.com.pl/pl/
masz tam całe mnóstwo chociażby namiotów reklamowych i innych rzeczy które w tego typu
spotkaniach na pewno się dobrze sprawdzą.
Ja uważam, że warto się rozejrzeć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”