Organizacja konferencji

Wiesz o czymś, daj nam znać!
mamami

Re: Organizacja konferencji

Post autor: mamami » 01 lut 2019 19:31

Warto tez pomyśleć o poczęstunku dla gości. Na pewno trzeba zadbać o napoje i ciepłe i zimne. Te zimne warto zamówić z logo firmy. Będzie to dodatkowa reklama dla firmy :)

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 11 lut 2019 16:58

Jak szukacie dobrego miejsca na zorganizowanie konferencji to sprawdźcie sobie ośrodek wczasowo-konferencyjny Bel-Ami w Zakopanem. Byliśmy u nich już dwa razy i za każdym razem konferencja była znakomicie z ich strony przygotowana. Kilka sal do wyboru, w pełni technicznie wyposażone, obsługa na wysokim poziomie, pyszna kuchnia no i wiadomo że samo Zakopane to dobry wybór.

edwinP

Post autor: edwinP » 12 lut 2019 22:51

Bardzo fajne miejsce na organizację konferencji to hotel Dwa Księżyce w Kazimierzu Dolnym. Oprócz profesjonalnej organizacji konferencji zapewniają różnego rodzaju atrakcje jak zabawy kiperskie, wycieczki quadami, samochodami terenowymi, spływ kajakowy, rejs statkiem, ogółem mają sporą i ciekawą ofertę. My byliśmy bardzo zadowoleni, że na nich się właśnie zdecydowaliśmy.

Kazoo

Post autor: Kazoo » 14 lut 2019 15:34

Z tych konferencji, na których byłam, najlepiej wspominam te organizowane w hotelach. To chyba kwestia obsługi, która na co dzień ma do czynienia z gośćmi i jakoś potrafi to ogólnie ogarnąć żeby obyło się bez zamieszania. Nie tak dawno byłam na konferencji w hotelu Korona pod Lublinem. Konferencja w piątek, a ja wyjechałam w poniedziałek - dwa dni spędziłam w SPA. Tak, tę konferencję wspominam najlepiej ;) Świetne jest to, że na śniadaniach jest live-cooking.

Awatar użytkownika
Claudynka

Post autor: Claudynka » 18 lut 2019 16:34

Dzięki za polecenie strony :)

Makaron

Post autor: Makaron » 19 lut 2019 14:32

Za jakiś czas mam zamiar zorganizować niewielką konferencję w Gdańsku i poszukuję dobrego cateringu. Czy znacie jakieś restauracje,które rownież oferują catering?

kamciare

Post autor: kamciare » 25 lut 2019 22:22

Ja bardzo sobie chwalę wynajem sal konferencyjnych w Gdańsku w tym hotelu Logos. Bardzo dobra akustyka, świetny sprzęt, dużo miejsca. Kolejna kwestia, ładny wystrój, sprawna klimatyzacja (to dla mnie ważne bo kilka razy w innych miejscach się na to naciełam) dobry dojazd i ceny myślę że zadowalajace. Ogólnie duży plus za profesjonalne podejście.

lorna77

Post autor: lorna77 » 11 mar 2019 15:15

My z kolei organizowaliśmy konferencję w Sleep we Wrocławiu i wszystko dobrze przebiegło, ze strony hotelu wszystko było profesjonalnie zorganizowane, także mogę śmiało doradzić to miejsce na konferencję. Dodatkowe atuty hotelu to dobre położenie w spokojnej części Wrocławia no i bardzo dobry dojazd do centrum.

Mannia

Post autor: Mannia » 12 mar 2019 11:01

Ostatnią konferencję zorganizowaliśmy w Zakopanem, a dokładnie w Hotelu Carlton.Tamtejsza kameralna sala była doskonale wyposażona , w miłej atmosferze odbyło się spotkanie. Mogliśmy także liczyć na idealny pakiet z posiłkami. Polecam!

zdebski

Post autor: zdebski » 24 mar 2019 17:32

Jeśli chodzi o poziom organizacji konferencji to nam się bardzo podobało w hotelu Horda w Słubicach. Wszystko fajnie, profesjonalnie zorganizowane, mają wszelkie niezbędne rzeczy, obsługa hotelu na bardzo dobrym poziomie, standard też. Sprawdźcie sobie ten hotel.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”