Strona 1 z 2

Catering na impreze

: 18 wrz 2017 18:58
autor: Sanczeska
To może okazać się bardzo dobrym pomysłem. Nie zawsze mamy czas na to by coś dla siebie ugotować a spędzając cały dzień w pracy marzymy o ciepłym i smacznym posiłku. Takie rzeczy to duże ułatwienie cateringdomaniowski.pl.

Re: Catering na impreze

: 27 wrz 2017 14:55
autor: gosh
A gdzie to jest w Radomiu? W którym miejscu?

Re: Catering na impreze

: 28 wrz 2017 12:23
autor: Tymoteusz1
Tak, taki catering to dobre rozwiązanie na imprezę. Sam miałem okazję wiele razy korzystać z tego rodzaju usług i powiem Wam, że korzystając z takich usług możecie być spokojni o jakość jedzenia. Na pewno Wam zasmakuje.

Re: Catering na impreze

: 30 wrz 2017 12:08
autor: kasia8603
A zna ktoś z Was może jakąś dobrą firmę cateringową z Krakowa ? Potrzebna mi jest na zorganizowanie imprezy firmowej w listopadzie i już się zaczęłam pomału rozglądać. Póki co wydaję mi się, że pod względem opinii najlepiej wypada ta firma horecaservice.pl/catering-krakow, catering Kraków - słyszał może ktoś z Was coś o niej ? Jeśli tak to będę bardzo wdzięczna za info :)

Re: Catering na impreze

: 29 paź 2017 10:12
autor: kubiaczka
Ja korzystałam kiedyś z cateringu. Są naprawdę świetni. Można się z nimi dogadać odnośnie menu, więc nie ma żadnego problemu.

Re: Catering na impreze

: 29 lis 2017 17:46
autor: ziuta82
Polecić mogę firmę z Krakowa scandale-catering.pl. Smaczna kuchnia, estetyka podania i możliwość kompleksowej obsługi imprezy to ich atuty. Warto przejrzeć ich stronę i zapoznać się ze szczegółami ich oferty. Polecam.

Re: Catering na impreze

: 14 sty 2018 12:38
autor: neonka
Catering to bardzo wygodne rozwiazanie. Ja czasami zamawiam jak nie mam czasu przygotowac obiadu (dwa etaty) albo jak nie mam pomyslu czy ze zwyklego lenistwa :D Przetestowalam kilka firm i najbardziej pasuje mi warszawski macro bios bar z ekologicznymi posilkami, szybkim dowozem i niska cena

Re: Catering na impreze

: 24 sty 2018 11:50
autor: Inatka93
Oczywiście, że catering to dobry pomysł. Znacznie to skraca czas potrzebny na przygotowania i pozwala cieszyć sie imprezą. W mieście w który mieszkam, Krakowie, catering na bankiet prowadzi wiele firm i jest to powszechnie wykorzystywane. Menu każdej takiej firmy jest inne, więc jest w czym wybierać. Rzadko kto organizuje teraz imprezę bez cateringu.

Re: Catering na impreze

: 08 mar 2018 11:19
autor: Suzana
Wiem, że dobry catering na takie imprezy jest w stanie zorganizować firma Catering Arts. Przygotowują bardzo smaczne dania, maja w tym doświadczenie i obsługiwali juz takie duże imprezy, czy nawet konferencje biznesowe.

Re: Catering na impreze

: 13 mar 2018 11:54
autor: elabarbara
Ja sama pomagam znaleźć firmę która pomoże w organizacji imprezy firmowej bo my jednak nie mam czasu na to. Najbardziej spodobała nam się oferta firmy która ma catering Kraków kscc.pl i wykonują solidnie zlecone im zadanie. Myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie dla nas, bo oni zajmą się przygotowaniem a my mamy więcej czasu wtedy na pracę.