Dieta

Przepisy i domowe specjały.
elabarbara

Re: Dieta

Post autor: elabarbara » 29 maja 2018 10:40

Dieta to już chyba modna się stała :) Ja myślałam bardziej o koktajlach. Koktajle dietetyczne powstały jako alternatywa dla zwykłej diety i pewne uproszczenie procesu odchudzania. Popijane zamiast jednego posiłku lub jako dodatek do normalnej diety pozwalają zmniejszyć dobową kaloryczność nawet o 1000 kcal. Ja sporo na temat szejku czekoladowego odchudzającego czytałam na Estiq. Myślę że warto spróbować.

kamciare

Post autor: kamciare » 29 maja 2018 13:55

ja wierzę w coś takiego jak zbilansowana dieta i wiem, ze się sprawdza na własnym przykładzie. Korzystam z diety odchudzającej, w zasadzie diety pudełkowej i naprawdę czuję się na niej bardzo dobrze. Jem zdrowo i regularnie, piję dużo wody i nie najadam się za bardzo. Myślę, że to sprawdza się bardzo dobrze. Poza tym cenię sobie to, że posiłki mam na czas, świeże. To jednak BARDZO ważne, a cena też nie odstrasza

Olaprima

Post autor: Olaprima » 31 maja 2018 15:50

Kochani, zbliża się lato wielkimi krokami, a ja na szybko potrzebuję jakiejś skutecznej metody na odchudzanie. Przecież nie będę świeciła fałdkami na plaży. Poradźcie mi odnośnie suplementu diety Sliminazer. Podobno jego składniki są w 100% bezpieczne dla organizmu i działają nawet w nocy. Chyba więc warto przetestować ten złoty środek?

lana52

Post autor: lana52 » 31 maja 2018 22:43

Samodzielne ułożenie jadłospisu, który dostarczyłby nam wszystkich, niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników i równocześnie wywołał deficyt kaloryczny, który podczas odchudzania jest niezbędny, jest niezwykle trudne... Lepiej udać się do dietetyka, który do dyspozycji ma program dla dietetyków, znacznie ułatwiający mu wykonanie tego zadania...

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 15:58

Ja jestem też na diecie i już udalo mi się zrzucić 7kg. Zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. Dieta jest świetnie skomponowana i smaczna, a kilogramy same lecą w doł.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 05 cze 2018 12:39

Ja sama komponuję swoją dietę. Ale mam też sporą wiedze na temat odżywiania.

izabela44

Post autor: izabela44 » 05 cze 2018 17:05

Ja miałam już dość samodzielnych prób zrzucenia wagi - nic nie szło po mojej myśli, waga nie spadała pomimo diety i regularnych ćwiczeń, więc szybko się poddawałam. Aż koleżanka poleciła mi zatrudnienie osoby, która pomoże mi przejść przez ten trudny proces. Trener personalny zachęcił mnie do biegania i teraz robię to regularnie. Do tego dołączyłam taki trening motoryczny, który poprawia moje wyniki - i się udało! Zrzuciłam już 10kg i czuję się o wiele lepiej z samą sobą.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 08 cze 2018 13:41

Dieta i ćwiczenia to będzie sukces murowany.
Generalnie im szybciej zaczniesz tym lepiej. Kup sobie też jakieś odżywki żeby się wspomóc w tym procesie
Na pewno po ćwiczeniach będzie trzeba uzupełnić białko więc od niego zacznij.
Taki styl życie na pewno szybko przyniesie efekty więc bez problemu schudniesz.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 11 cze 2018 13:11

Takie odżywki to wcale nie jest dobre rozwiązanie. Lepiej postawić na racjonalną dietę.

mama89

Post autor: mama89 » 14 cze 2018 09:33

Zdrowe odżywianie i bycie fit jest teraz bardzo w modzie, ale myślę ze nic w tym złego. Nikomu napewno nie wyjdzie to na złe... Ja sama rok temu totalnie odmieniłam swoj tryb zycia, rozpoczełam gotować zdrowe posilki oraz wprowadziłam sport-bieganie i rower. Przymierzam się do zakupu maseczki antysmogowej z wymiennymi filtrami która idelanie nadaje się do uprawiania sportu w okresie zimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”