Zdrowe produkty do jedzenia

Przepisy i domowe specjały.
kolonia

Re: Zdrowe produkty do jedzenia

Post autor: kolonia » 16 kwie 2019 12:26

Od jakiegoś czasu zaczyna mnie interesować ekologiczna żywność, bo nasłuchałam się w pracy od koleżanki, która to zachwala. Czy możecie napisać mi opinię na temat sklep Krukam.pl? Taki sklep znalazłam w pierwszej kolejności, jak przeszukiwałam internet. Asortyment całkiem spory, także jest w czym wybierać.

mokka

Post autor: mokka » 04 maja 2019 11:57

Na pewno zdrowa jest kuchnia jogurtowa, jeśli o mnie chodzi to jem bardzo dużo dań na bazie jogurtu i jogurtów w ogóle. Można do nich dodawać różne owoce i warzywa, można jeść je na słodko, słono, zależni od tego na co ma się akurat ochotę

nina_ky

Post autor: nina_ky » 14 maja 2019 09:21

Chyba nie do końca. Tyle się mówi o tym, że jedzenie dużej ilości nabiału nie jest dla naszego zdrowia najlepsze.

maros

Post autor: maros » 14 maja 2019 21:05

Świetne przyprawy dostaniecie w bellabis. Dobry wybór, dobre ceny no i jakość pierwsza klasa. Lubię ich duże opakowania, są bardziej opłacalne. sklep działa online, ma różne promocje.

majak12

Post autor: majak12 » 23 maja 2019 10:11

Ja poszłam nieco na skróty i jednak skorzystałam z usług doradcy żywieniowego. Chociaż...czy można to nazwać chodzeniem na skróty? Może lepiej po prostu tym, że powierzyłam żywienie mnie ludziom ktorzy się na tym zwyczajnie znają. Ot to chyba zdecydowanie lepsze określenie. Niemniej znalazłam catering dietetyczny który ma właśnie doradztwo i jedzenie na dowóz no i z tego powodu jestem zadowolona bo to taki pakiet w jednym. Dobór odpowiedniego jadłospisu i dostarczanie jedzenia w jednym :) Posiłki zróżnicowane, dowożone na czas, miły kontakt. Czuję się lepiej, waga spada, no oby tak dalej

nina_ky

Post autor: nina_ky » 24 maja 2019 07:59

Skorzystałaś z pomocy doradcy czy dietetyka? Ja miałabym wątpliwości, czy ten pierwsze ma odpowiednie kompetencje.

drakaris

Post autor: drakaris » 26 maja 2019 10:04

Jeżeli szukacie zdrowych produktów do jedzenia, a lubicie polskie rzeczy, to zachęcam do sprawdzenia tejże strony, na której jest bardzo dużo ciekawych pozycji: sklep.vitapol.net. Podgrzybki marynowane w occie to mój ulubiony dodatek z polskich specjałów. Słoiczek wcale nie jest wybitnie drogi, więc myślę, że to sklepik online na każdą kieszeń. Naprawdę polecam.

karolinakobza

Post autor: karolinakobza » 27 maja 2019 10:58

Cieszy mnie bardzo tak wysokie zainteresowanie tematem, jakim jest zdrowa żywność. Niestety, problemem są produkty, które zawierają składniki modyfikowane genetycznie, które wpływają bardzo niekorzystnie na nasze zdrowie. Przy wyborze żywności, warto wybierać produkty, które wolne są od GMO. Dlatego drogie Panie, polecam zainteresować się tym tematem, żeby nie truć niepotrzebnie naszych organizmów. Ponadto odstawiając takie produkty, po kilku tygodniach będziemy czuły się lepiej (wiem, bo sama sprawdzałam).

korisnilson

Post autor: korisnilson » 10 cze 2019 11:07

Ciekawe, co jeszcze?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”