E - papieros dla nerwusa?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
korisnilson

Re: E - papieros dla nerwusa?

Post autor: korisnilson » 19 mar 2018 15:33

One chyba też są niezdrowe?:)

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 18 wrz 2018 22:49

Wydaje mi się, że nie masz racji, aczkolwiek jedno jest pewne. Na pewno są zdrowsze niż zwykłe, szkodliwe papierosy. Ja dzięki temu rzuciłam swój nałóg i obecnie kiedy mam już urządzenie to co jakiś czas kupuję tylko liquid od producenta jakim jest Lipro. Moim zdaniem firma jest godna polecenia, ma naprawdę szeroki wybór w dobrych cenach, z których warto skorzystać ;)

elabarbara

Post autor: elabarbara » 11 paź 2018 11:39

No jeśli chcesz rzucić palenie i myślisz że e-papieros ci w tym pomoże to jesteś w błędzie. Jeśli już to rzucić całkowicie. Jest tyle preparatów na rynku że np. można sobie kupić tabletki tabex czy też jakieś plastry. No ale najważniejsze to mieć silną wolę. Niestety prawda jest taka że palenie szkodzi zdrowiu i skutkiem tego są choroby palaczy.

kewlar

Post autor: kewlar » 23 lis 2018 22:38

Medyczna marihuana pozwala zapomnieć o tradycyjnym czy e-paleniu, wiem po sobie. Waporyzator przypomina e-fajkę, ale właściwy dobór liquidu tzw. kush nie zawiera czynnej substancji psychoaktywnej jak w marihuanie, nie zawiera nikotyny i masz go akurat u nich w 10 smakach zatem można poszaleć 😊 Poza walką z nałogiem wykorzystuje się takie do leczenia czy profilaktyki powstawania wielu chorób, nawet nowotworowych

zosia

Post autor: zosia » 25 lis 2018 20:49

Zamiast e-papierosów lepiej palić liquidy tego typu Orginal Hemp E-liquid, one są zdrowe, wpływają pozytywnie na cały organizm, a przy okazji pozwalają rzucić palenie. Wiele osób dzięki temu skończyło z nałogiem, także według mnie warto spróbować. Takie liquidy nie są drogie, można je kupić bez problemów w sieci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”