Organizacja wesela - od czego zacząć?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
hel.kul

Re: Organizacja wesela - od czego zacząć?

Post autor: hel.kul » 05 cze 2018 15:16

Myślę, że od samego początku powinniście się już zastanawiać nad wyborem zaproszeń. Powinny one tworzyć spójną całość wraz z dekoracjami weselnymi. Dlatego jeśli na przykład wybieracie styl vintage to przydadzą się też Wam takie zaproszenia slubne vintage.

biedroska

Post autor: biedroska » 27 lip 2018 19:17

Przede wszystkim organizację wesela trzeba zacząć od rezerwacji sali weselnej. Piękna sala jest w zamku ujazdowskim. Mają tam restaurację instalacje art bistro i mozna tam zorganizowac piękne i wyjątkowe wesele.

arlett

Post autor: arlett » 06 wrz 2018 00:44

Jeśli chodzi o salę te ten hotel ma bardzo dobra ofertę hotel Poniatowski. Warto zwrócić a nią uwagę jeśli nadal szukacie. Dla nas to miejsce numer jeden i mam nadzieję, że uda nam się wyprawić tam wesele. Planujemy ślub na rok 2020.

bogduś13
Kontakt:

Post autor: bogduś13 » 30 wrz 2018 12:19

Najważniejsze to termin, najpierw sala weselna, a potem w kościele, najważniejsze 2 miejsca, w których terminy muszą się zgadzać.

militarka

Post autor: militarka » 17 paź 2018 19:32

najwazniejsze to oczywiscie zarezerwowanie sali na wesele odpowiednio wczesniej, teraz bez tego ani rusz, wszystkim z okolic Wroclawia polecam sale sarah w Kuklicach. bylam tam jako gosc i sama tez bede tam organizowac impreze weselna, jedzenie przepyszne, obsluga genialna, atmosfera super, do tego mozna wynajac pokoje dla gosci, ceny przystepne, nic dodac, nic ujac

narcyzja

Post autor: narcyzja » 22 paź 2018 18:36

Jak chcesz dobrze zorganizować wesele to zastanów się nad tą salą weselna pod warszawą hotel Lamberton. Jest to idealne miejsce do takiej uroczystości, wysoki standard hotelu oraz duza piekna sala weselna spełni wszystkie wasze oczekiwania. Warto będzie sie zainteresować tą ofertą ponieważ jest bardzo atrakcyjna.

Aga11

Post autor: Aga11 » 23 paź 2018 20:39

W samej organizacji wesele niezwykle ważne są wszelkiego rodzaju dodatki i ozdoby. Sama zastanawiam się nad zakupem, ale nie mogę się na nic zdecydować. Muszę porozmawiać z narzeczonym.

Santek.N

Post autor: Santek.N » 30 paź 2018 06:08

Ja się na pewno zgadzam z tym, że od tego, aby znaleźć odpowiednią osobę z którą ten ślub chcemy wziąć. Co do reszty to w zasadzie wszystkie informacje macie dostępne w różnych miejscach, które o tematyce weselnej piszą.

Mannia

Post autor: Mannia » 06 lis 2018 21:07

Przede wszystkim warto zaznajomić się z profesjonalną firmą, na co dzień zajmującą się organizacją wesela oraz ślubu. Dzięki specjalistycznej pomocy sporo kłopotów zniknie z naszej głowy, a zawodową organizację powierzymy specjalistom. Tam też było na naszym weselu.

leina

Post autor: leina » 30 lis 2018 14:17

Długo szukałam swojej wymarzonej sali i miałam problem nawet z jedną, po podpisaniu umowy. Ale wszystko się dobrze skończyło, bo przyjaciółka podsunęła mi Albizję w Lemanach koło Szczytna i akurat mieli wolny termin. Menu bogate, obsługa była bardzo dobra no i sama sala idealna. I nie żałuję tej decyzji a i goście zachwyceni do dziś wspominają tą imprezę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”