takie twoje hobby

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Martusia87

Re: takie twoje hobby

Post autor: Martusia87 » 22 gru 2018 23:21

Moje hobby to zdecydowanie dzieła sztuki. Najbardziej interesuje mnie sztuka dawna, natomiast w nowoczesnej też znajduję wiele ciekawych elementów :) To sprawia, że moja kolekcja jest naprawdę różnorodna. Mam zarówno obrazy z zeszłych epok jak i współczesne dzieła rzemiosła artystycznego. Większość mojej kolekcji pochodzi z licytacji. Lubię mieć pewność, że kupowane przeze mnie dzieła sztuki są w stu procentach autentyczne, a taką pewność mogę mieć przy aukcjach Desa :)

hel.kul

Post autor: hel.kul » 25 gru 2018 16:16

A ja bardzo lubię luksusowe rzeczy. Nie zawsze mam możliwość ich zakupu - ale istnieją takie miejsca w sieci jak blog o luksusie, gdzie można chociaż o nich poczytać :)

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 10 sty 2019 23:47

Dla wielu osób hobby, to po prostu gra w karty. Wiem, że wiele osób chętnie z takich możliwości korzysta i nie ma się co dziwić, bo to rozrywka dla mniejszych i większych. Jeśli jesteście zainteresowani jakimiś wyjątkowymi i niecodziennymi kartami, to myślę, że możecie zajrzeć sobie na stronę https://www.fabryka-kart.eu/karty/ Tam znajdziecie informacje na temat tego, jak stworzyć własne karty do gry.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”