Wasze rodzinne pasje

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
izabiznes

Wasze rodzinne pasje

Post autor: izabiznes » 27 wrz 2017 16:51

Znacie jakieś fajne pasje którymi warto zarazić dzieci tak by jak najmniej czasu spędzały przed komputerem a robily coś ciekawego i kreatywnego? takie które można rozwijać rodzinnie?
Chodzi mi o coś, co może zainteresować wszystkich. Zastanawiam się byśmy może kolekcjonowali komiksy , znalazłam sklep oferujący szeroki wybór amerykańskich oraz polskich komiksów, a także związanych z nimi gadżetów, figurek i innych produktów.

gosh

Re: Wasze rodzinne pasje

Post autor: gosh » 28 wrz 2017 14:20

Super mieć takie wspólne hobby i razem je rozwijać.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 17 paź 2017 20:19

U mnie chłopaki (mąż z synem) szaleją na punkcie gokartów. Czasem mam już dośc słuchania opowieści o ich wyczynach. No ale lubią to i bawią się świetnie więc cóż zrobić. Ostatnio synowi kupiliśmy nowego gokarta a teraz zastanawiamy się nad przyczepko- wywrotką. Myślę, że mały miałby niezłą frajdę. Może na gwiazdkę Mikołaj przyniesie mu taki prezent.

ela677

Post autor: ela677 » 25 paź 2017 21:03

My z mężem kolekcjonujemy monety. Teraz zaczyna się tym interesować nasze starsze dziecko. Nawet odkłada pieniążki na kupno Florenu Władysława Łokietka. Przy okazji synek zainteresował się historią.

zdetka

Post autor: zdetka » 23 gru 2017 10:30

U mnie również z pokolenia na pokolenie kolekcjonujemy monety i muszę przyznać, że nasza kolekcja jest już bardzo dużo. Natomiast cały czas dokupujemy nowe egezmplarze. Muszę szczerze wam przyznać, że największy wybór jest w Skarbnicy Narodowej.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 02 mar 2018 15:42

Znaczki pocztowe są lepsze od monet. Są lekkie i zdaje się, że czasami bardziej wartościowe niż monety. Warto przejrzeć to co się ma w domu, może jakaś stara kolekcja po dziadku. Nie warto jej za bezcen sprzedawać. Warto przejrzeć i sprawdzić, czy czasami nie ma tam czegoś unikalnego.
Biznes forum

klara1

Post autor: klara1 » 22 cze 2018 11:12

Nie zgadzam się z poprzedniczką, monety zawsze miały swoją wartość, a z biegiem czasu tylko zyskują na popularności. Zobacz sobie jakie teraz piękne srebrne monety są produkowane. Każdy fan numizmatyki się zgodzi, z tym że opieka nad monetami wymaga cierpliwości i zaangażowania. Niestety muszę też dodać, że znaczki mogą znacznie szybciej ulec zniszczeniu niż metal.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”