Co na ferie? Półkolonia?

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
kobietapracujaca

Co na ferie? Półkolonia?

Post autor: kobietapracujaca » 16 gru 2018 20:53

Jakie rozwiązania jeśli chodzi o ferie planujecie?
Tutaj uniwersytetrozwoju.pl czytałam co nieco o tym, jak wyglądają takie półkolonie dla dzieci.
Te akurat są organizowane w Katowicach, Bytomiu i Sosnowcu, ale na bank coś podobnego odbywa się w innych miastach.
Co o tym sądzicie?
Spodoba się dzieciakom?
Może wasze pociechy już brały udział w czymś takim?

applepie

Re: Co na ferie? Półkolonia?

Post autor: applepie » 19 gru 2018 13:47

Zależy od wieku dziecka, fajnym pomysłem jest rodzinny wyjazd nawet na te kilka dni, w sun&snow mają promocję na ferie, można taniej wynająć apartament, a mają bardzo dużo ich i w górach i nad morzem, jest w czym wybierać.

altca

Post autor: altca » 27 gru 2018 17:34

Świetny pomysł. My własnie myslimy o wspólnym wyjeździe w tym roku. Ceny widzę całkiem niezłe mają. Korzystałaś już z ich ofert? Jakie miejscowości polecasz?

Makaron

Post autor: Makaron » 10 sty 2019 09:35

Co polecacie na ferie dla rodziny? Zastanawiam sie nad jakimś fajnym wyjazdem, jednak nie wiem gdzie lepiej odpoczywać. Czy lepsze będzie centrum czy wieś? w jakie rozrywki zainwestować?

Ajlar

Post autor: Ajlar » 11 sty 2019 10:43

Jeśli nie możecie wziąć wolnego na czas ferii to faktycznie takie półkolonie sa dobrym rozwiązaniem. Zawsze to umili czas dziecku. Jeśli jednak szukacie jakiejś ciekawej opcji na wyjazd to może zainteresują Was rodzinne ferie nad morzem. Takie ferie organizuje Primavera w Jastrzębiej Górze. Moja znajoma co roku jeździ tam z maluchami i zawsze jest bardzo zadowolona. Przede wszystkim na miejscu są świetnie zorganizowane zajęcia dla dzieci, na rodziców też czeka wiele atrakcji więc można wypocząć całą rodziną :)

matyy

Post autor: matyy » 22 sty 2019 18:08

Czy ty na ferie czy na wakacje - zawsze przydadza sie bagażniki samochodowe, szczegolnie, jezeli wyjezdzamy z dzieckiem/z dziecmi. Do takiego bagaznika mozemy zaladowac naprawde duuuzo! I na dodatek - jest to bezpieczna opcja, bowiem nic nam 'nie lata' po aucie i w razie gwaltownego hamowania - nic sie nie stanie nikomu z pasazerow.

zosia

Post autor: zosia » 24 sty 2019 22:01

Jak dzieci lubią sporty zimowe, to warto się wybrać na narty albo na snowboard. Moim zdaniem warto zdecydować się na taki wyjazd z dzieckiem, dla maluchów to frajda, firma organizuje wiele atrakcji dla dzieci, ale też dorośli mogą się świetnie bawić i miło spędzić czas.

zdetka

Post autor: zdetka » 26 sty 2019 12:22

Myślę, że półkolonie to dobry pomysł. Tym bardziej dla dzieci, które nie lubią wyjeżdzać bez swoich rodziców.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 29 sty 2019 10:55

My zabieramy dzieciaki pod Warszawę, bo sami bierzemy urlop. Będziemy się fajnie bawić w Rancho pod Bocianem :)

martynkaniedbala

Post autor: martynkaniedbala » 31 sty 2019 12:53

Od siebie mogę polecić ciekawe warsztaty jakie mi się udało znaleźć. Polecam sprawdzić ofertę na stronie neorobotyka. Mój syn jest zadowolony, już nawet planuje się tam wybrać na wakacje. Dlatego myślę, że miejsce warte uwagi. Bo według nie jeśli dziecko będzie zadowolone to wy również. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”